Brryli Broadway - Mediat Sociale

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Brryli Broadway

Brryli Broadway

· 7 · 884

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 19-03-2020, 13:05:58
Jo çdo gjo qe themi ne duhet patjeter te jete siç themi ne, qe kshu kurre mos e ktheni ne personale me Brrylin. Ndalohet rreptesisht te ofendosh Dashin!!
 
https://www.facebook.com/BrryliBroadway/
« Editimi i fundit: 22-05-2020, 12:05:46 nga M A X »

#1 ne: 22-05-2020, 00:18:12
Mos ua kane blloku perseri faqen ketyre, se kane disa dite qe nuk postojne me???

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 22-05-2020, 12:04:29
E vertete. Dhe njerezit kane filluar te shqetesohen.
 

 

 

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 23-05-2020, 09:07:44
Kur mendojnë që bëjn opozitë. Ja doli si Blushi në një kohë!

 • Postime: 728
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 23-05-2020, 10:06:11
Nuk besoj se jane shit. Mendoj mos jane arrestuar diten e protestes per teatrin dhe jane akoma brenda.🤔

#5 ne: 25-05-2020, 08:37:32
Ne te vertete brrylit i kane zbuluar identitetin dhe tani ka frike te shkruaj ashtu si ka shkruar me pare.

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 25-05-2020, 10:29:51
Nuk besoje qe i kane zbulua, por mos jene ne burge.

Temat e fundit