Brryli Broadway - Mediat Sociale

×
Hyrja
Profili

Brryli Broadway

Brryli Broadway

· 7 · 329

  • Postime: 26710
  • Gjinia: Mashkull

ne: 19-03-2020, 13:05:58
Jo çdo gjo qe themi ne duhet patjeter te jete siç themi ne, qe kshu kurre mos e ktheni ne personale me Brrylin. Ndalohet rreptesisht te ofendosh Dashin!!
 
https://www.facebook.com/BrryliBroadway/
« Editimi i fundit: 22-05-2020, 12:05:46 nga M A X »

#1 ne: 22-05-2020, 00:18:12
Mos ua kane blloku perseri faqen ketyre, se kane disa dite qe nuk postojne me???

  • Postime: 26710
  • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 22-05-2020, 12:04:29
E vertete. Dhe njerezit kane filluar te shqetesohen.
 

 

 

  • Postime: 3258
  • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 23-05-2020, 09:07:44
Kur mendojnë që bëjn opozitë. Ja doli si Blushi në një kohë!

  • Postime: 611
  • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 23-05-2020, 10:06:11
Nuk besoj se jane shit. Mendoj mos jane arrestuar diten e protestes per teatrin dhe jane akoma brenda.🤔

#5 ne: 25-05-2020, 08:37:32
Ne te vertete brrylit i kane zbuluar identitetin dhe tani ka frike te shkruaj ashtu si ka shkruar me pare.

  • Postime: 3258
  • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 25-05-2020, 10:29:51
Nuk besoje qe i kane zbulua, por mos jene ne burge.

Temat e fundit