Dyqane shqiptare ne Facebook - Mediat Sociale

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Dyqane shqiptare ne Facebook

Dyqane shqiptare ne Facebook

· 1 · 639

  • Postime: 28587
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 07-04-2020, 21:12:56
Nje number biznesesh shqiptare e kane ngritur ekzistencen e tyre duke shitur produkte ne Facebook. Disa prej tyre jane:

Mia Shop Online
https://www.facebook.com/MiaNewAccessories

Porosit online ANA
https://www.facebook.com/porositonlineana

Blej online Kosove
https://www.facebook.com/Blej-online-Kosove-1345073185584676/

Porosit Online Gjithqka
https://www.facebook.com/Porosit-Online-Gjithqka-407092002832652

Porosit Online
https://www.facebook.com/porositeOnlinekosove/

Era Online
https://www.facebook.com/EraOnline22/

Flokë, Veshje, Makeup, Unike
https://www.facebook.com/flokveshje
Temat e fundit