Elon Musk me fund e shtiu zogun ne dorë - Mediat Sociale

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Elon Musk me fund e shtiu zogun ne dorë

 Elon Musk me fund e shtiu zogun ne dorë

· 2 · 636

  • Postime: 28647
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 29-10-2022, 01:46:57
 

  • Postime: 28647
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 19-01-2023, 08:59:15
Deri me tani zoterimi i Twitter nga Musk ka rezultuar katastrofal. Paaftesi ne drejtim dhe arrogance pa fund. Nje tjeter mit ra - CEOt nuk jane gjeni!

Temat e fundit