Fanpage me te medha shqiptare ne Facebook - Mediat Sociale

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Fanpage me te medha shqiptare ne Facebook

Fanpage me te medha shqiptare ne Facebook

· 1 · 413

  • Postime: 25425
  • Karma: +0/-0

ne: 04-03-2020, 16:52:52
Lista aktuale me fanpage me te medha shqiptare ne Facebook. Listen e kryeson Fanpage e artistit Ermal Mamaqi, duke u ndjekur nga afer nga Jeta osh Qef dhe nga nje faqe tjeter e quajtur Fashionlady, qe sic duket eshte e specializuar ne temat e modes dhe estetikes. Me poshte lista:

Ermal Mamaqi
2 008 576 Fansa

JOQ Albania
2 006 299 Fansa

FASHION LADY
1 674 507 Fansa

SHPRESA-AL Computers
1 574 837 Fansa

SHQIPERIA IME
1 545 565 Fansa

Top Channel
1 458 898 Fansa

Gazeta Express
1 254 386 Fansa

Edi Rama
1 191 218 Fansa

Genta Ismajli
1 115 353 Fansa

Sali Berisha
1 073 158 Fansa

Tvklan
1 004 145 Fansa

ArkivaShqip
989 458 Fansa

Bleona
977 421 Fansa

Elvana Gjata
891 277 Fansa

Alban Skenderaj
885 667 Fansa

ANGELA MARTINI
775 977 Fansa

Tingujt e Jetes
752 330 Fansa

Welcome to ALBANIA
750 418 Fansa

Aurela Gace
716 366 Fansa

Eni Koçi
706 417 Fansa

Agjencia Kombëtare e Lajmeve NOA
691 258 Fansa

Vodafone Albania
684 489 Fansa

Telekom Albania
682 581 Fansa

Artistet Shqiptar
681 308 Fansa

*****

DigitAlb ALBANIA
659 181

TE VDESESH SE QESHURIT ALBANIA
646 780

Çudira Shqiptare ALBANIA
636 086

Gazeta Shqip ALBANIA
628 403

Enca ALBANIA
620 975

acmilan-news.com ALBANIA
592 634

Unikkatil ALBANIA
588 638

Lulzim Basha ALBANIA
575 981

Miriam Cani ALBANIA
559 515

Remzie Osmani ALBANIA
549 514

Familja Gjeja Me e Shtrejt N'jet ALBANIA
539 433

Koço Kokëdhima ALBANIA
524 471

Anna Media ALBANIA
522 730

| Thënie të mençura | ALBANIA
519 636

Lorik Cana ALBANIA
516 044

SYRI.net ALBANIA
500 876

Ora News ALBANIA
499 848

Shqiptarja.com ALBANIA
497 088

Kuzhina Shqiptare ALBANIA
474 439

Lajme Express ALBANIA
471 723

Greta Koçi ALBANIA
455 313

Tring ALBANIA
455 173

Labinot Tahiri ALBANIA
454 883

Erion Veliaj ALBANIA
453 054

LajmiFundit.al ALBANIA
446 333

Gjithçka nga Futbolli ALBANIA
442 006

Plazh.com ALBANIA
438 887

Kamera e Fshehur ALBANIA, SERBIA
437 119

Blitz.al ALBANIA
434 116

Spitali Amerikan - American Hospital Albania ALBANIA
430 777

Xhamia Mbret SERBIA, ALBANIA, KOSOVO, MACEDONIA
417 100

Real Madrid C.F.OFFICAL FAN PAGE ALBANIA ALBANIA
378 990

AgroWeb ALBANIA
378 129

KuzhinaIme.al ALBANIA
377 349

Çmendina ALBANIA
360 257

Cesur Petulla ALBANIA
351 812

Proud to be Albanian ALBANIA
328 348

Lajme Aktuale ALBANIA
325 373

Fjale te Urta ALBANIA
324 738

Ligjeruesi Islam ALBANIA
314 461

Qia Robt ALBANIA
308 823

Une e dua Shqiperine ALBANIA
302 523

Ami Event ALBANIA
294 975

Nëna – qenia më e dashur në botë <3 ALBANIA
289 568

Rreth Botës ALBANIA
288 033

foli.al refresh ALBANIA
279 604

Lajme Online ALBANIA
275 369

Klαsα ime. ALBANIA
275 220

Temat e fundit