FORUMI ISLAM ne FB - Mediat Sociale

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

FORUMI ISLAM ne FB

FORUMI ISLAM ne FB

· 1 · 160

  • Postime: 27153
  • Gjinia: Mashkull

ne: 19-03-2020, 13:12:01
RREGULLAT E GRUPIT
1. Ndalohen postimet apo komentet që janë ofenduese (fyese). Le t'i trajtojmë të gjithë me respekt dhe të debatojm me mirësjellje.
2. Ndalohen postimet apo komentet që shpërndajnë artikuj nga faqe apo grupe të ndryshëme. Lejohen të shpërndahen video nga YouTube.
3. Ndalohen postimet apo komentet që kërkohet nga anëtarët e grupit ta klikojnë apo shpërndajnë ndonjë postim (stimulim për like).
4. Ndalohen postimet që e ngarkojnë grupin. Brenda 60 minutave, vetëm një postim të bëhet nga një anëtarë i grupit, jo më shumë.
Jemi këtu për hir të Allahut të Madhërishëm, ta këshillojm njeri - tjetrin, ta përmirësojmë njeri - tjetrin, por të mundohemi ta bëjm me edukat dhe sjellje të mirë.
Para se të postoni apo komentoni në këtë grup islam, mendoni mirë a kanë dobi edhe të tjerët sepse këtu lejohen vëtëm postime këshilluese apo komente që të kemi dobi të gjithë insha'All-llah!
Të gjitha postimet e grupit duhet të miratohen nga moderatoret. Administratoret do ti vëzhgojnë statistikat e grupit dhe kontribuesve kryesorë do të ju miratohen paraprakisht postimet.
Anëtarsimi është falas dhe ju mirëpresim për kontributin tuaj me postime rreth fes islame. Ftoni dhe miqët tuaj në këtë vend nëse dëshironi që edhe ata ti shohin postimet tuaja sepse grupi është i mbyllur (privat), Zoti ju bekoftë. 
https://www.facebook.com/groups/249723351886227/

Temat e fundit