×

Jeta Osh Qef

Jeta Osh Qef

· 2 · 70

  • Postime: 26403
  • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 19-03-2020, 11:29:47
JOQ eshte ndoshta faqja e pare shqiptare qe e ka filluar aktivitetin dhe pasur suksesin ne Facebook dhe vetem pastaj ka kaluar te kete prezencen e saj ne web me portal te vecante. Gjithsesi baza e saj mbetet audienca masive qe ka ne FB, me mbi 2 milione ndjekes
https://joqalbania.com/
https://www.facebook.com/joqalbania/

  • Postime: 609
  • Gjinia: Mashkull
Ωμέγα
#1 ne: 12-05-2020, 13:39:26
Keta shpesh dhe fabrikojne lajme. Dhe stili i te berit gazetari eshte shume i ulet. Por sic duket pelqehet shume 🤔
 

 

nje flete ditari nga jeta e per.

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 21-05-2020, 00:58:51
nga InfoZ
nje flete ditari nga jeta e per

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 22:40:16
nga InfoZ
Jeta Osh Qef lajmet e fundit

Nisur nga InfoZRubrika Mediat Shqiptare

Postimi i fundit 20-05-2020, 19:46:39
nga InfoZ
Jeta eshte qef

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 19:46:08
nga InfoZ
Film Dokumentar - Jeta e profetit Muhammed a.s

Nisur nga M A XRubrika Forumi Islam

Postimi i fundit 07-05-2020, 13:57:49
nga M A X