Jeta Osh Qef - Mediat Sociale

×
Hyrja
Profili

Jeta Osh Qef

Jeta Osh Qef

· 2 · 221

  • Postime: 26710
  • Gjinia: Mashkull

ne: 19-03-2020, 11:29:47
JOQ eshte ndoshta faqja e pare shqiptare qe e ka filluar aktivitetin dhe pasur suksesin ne Facebook dhe vetem pastaj ka kaluar te kete prezencen e saj ne web me portal te vecante. Gjithsesi baza e saj mbetet audienca masive qe ka ne FB, me mbi 2 milione ndjekes
https://joqalbania.com/
https://www.facebook.com/joqalbania/

  • Postime: 611
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 12-05-2020, 13:39:26
Keta shpesh dhe fabrikojne lajme. Dhe stili i te berit gazetari eshte shume i ulet. Por sic duket pelqehet shume 🤔
 

Temat e fundit