Kanalet shqiptare ne Youtube me me shume abonente - Mediat Sociale

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kanalet shqiptare ne Youtube me me shume abonente

Kanalet shqiptare ne Youtube me me shume abonente

· 1 · 418

  • Postime: 25425
  • Karma: +0/-0

ne: 04-03-2020, 17:36:35
Top Channel Albania
Abonente 919 000
Shikime 1 366 128 406

RTV KLAN
Abonente 765 000
Shikime 1 034 369 673

thisisnoizy
Abonente 993 000
Shikime 821 823 429

Vizion Plus TV
Abonente 338 000
Shikime 469 876 902

Enca
Abonente 852 000
Shikime 368 640 289

Report TV
Abonente 207 000
Shikime 318 744 072

PINT
Abonente 269 000
Shikime 310 401 988

Elvana Gjata
Abonente 473 000
Shikime 247 490 807

Tring
Abonente 246 000
Shikime 229 355 640

DigitAlb
Abonente 168 000
Shikime 158 108 522

Temat e fundit