Lista me më të paguarit e instagramit - Mediat Sociale

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Lista me më të paguarit e instagramit

Lista me më të paguarit e instagramit

· 1 · 574

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 30-04-2020, 17:18:30
 

Instagrami është kthyer në një rrjet shumë të rëndësishëm për influencuesët, të cilët fitojnë shumë marramendëse me postimet e tyre. Shoqëria e inteligjencës së medias sociale Blogmeter ka vlerësuar sa shkojnë postimet e disa prej influencuesve më të mëdhenj të Instagramit.

Në top 10-shen e influencuesve të Instagramit është edhe Chiara Ferragni, e cila ndodhet në vend të gjashtë dhe ka afërsisht 16 milionë ndjekës. Për një postim në Instagram, blogerja e njohur paguhet rreth 12.000 dollarë. Në vendin e parë, që si rrjedhim fiton më shumë, është Huda Kattan. Ajo ka 31.8 milionë ndjekës dhe fiton rreth 18.000 dollarë për një postim.

Në vend të dytë është Cameron Dalls, që fiton rreth 17.000 dollarë, i ndjekur nga Jennifer Selter me një fitim prej 15.000 dollarësh. Po ashtu, pjesë e listës janë edhe Nash Grier, Zoe Sugg, Julie Sarinana, Aimee Song, Danielle Bernstein dhe Liz Eswein. Lapsi.al

Temat e fundit