Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: 12:51
« ne: 04-06-2020, 07:23:05 »

Duket se adminet e Lolita-s kane ndermarre hapin e rradhes dhe kane hapur edhe nje website per komunitetin e tyre. Mund te gjendet ne adresen https://www.lolitaime.it/
 

 
Postuar nga: M A X
« ne: 19-03-2020, 11:17:17 »