Profilet shqiptare ne Twitter me me shume ndjekes - Mediat Sociale

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Profilet shqiptare ne Twitter me me shume ndjekes

Profilet shqiptare ne Twitter me me shume ndjekes

· 1 · 405

  • Postime: 25425
  • Karma: +0/-0

ne: 04-03-2020, 17:29:58
Edi Rama (@ediramaal)
343 617

𝕯 𝖆 𝖋 𝖎 𝖓 𝖆 (@Dafina_Zeqiri)
286 540

Elvana Gjata (@GjataElvana)
232 617

Aferdita Dreshaj (@DreshajAferdita)
176 516

Erion Veliaj 🚴‍♂️🌳⚽️🇦🇱 (@erionveliaj)
166 315

Argjentina Ramosaj (@Argjentinaa)
155 370

LedriVula (@ledrizlla)
154 019

Ardit (@arditwave)
27 379

Endri Fuga (@endrifuga)
23 982

Top Channel (@topchanneltv)
20 094
« Editimi i fundit: 17-05-2020, 10:37:51 nga M A X »

Temat e fundit