Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: 12:51
« ne: 21-03-2020, 15:20:14 »

Qurora eshte nje platforme social per pyetje-pergjigje. Ka dhe shqiptare qe e perdorin. Ju ka rene ne sy?