Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: 12:51
« ne: 21-03-2020, 15:21:09 »

Reddit eshte superforumi i internetit. Quhet ndryshe edhe The Frontpage of the Internet. Kam vene re qe ka dhe shume shqiptare qe e perdorin.