Shqiptare interesante ne Twitter - Mediat Sociale

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Shqiptare interesante ne Twitter

Shqiptare interesante ne Twitter

· 4 · 932

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 21-03-2020, 15:41:53
Twitter eshte nje platforme qe nuk ka aq perdorim nga shqiptaret, krahasuar ne Facebook apo Instagram. Por duke qene se eshte nje rrjet me pak i perdorur ka dhe te mirat e tij. Ndersa ne FB apo IG ndjekesit jane njerez te njohur, familjare apo kolege, ne Twitter mund te kesh cdokend dhe anonimiteti i lejon njerezit qe te shprehen shume me lirshem dhe pa vetecensurim. Ja disa profile qe mendoj se jane interesante:

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

#1 ne: 21-03-2020, 15:42:59
https://twitter.com/tequilisa
Isë Vetullgrismja
@tequilisa

un jam goca tap qe mban njerzit tap.
https://twitter.com/lageerfeld
Lagerfeld
@lageerfeld

https://twitter.com/alberkamyyy
j
@alberkamyyy

https://twitter.com/lediaSulaj
ItBeLikeThatSometim es
@lediaSulaj
since you’re checking my profile ..ig@ledia___sulaj

https://twitter.com/JonAnadolli

Young Mind Fuck
@JonAnadolli
Soul with mad steez |ㄣ⃒ |

https://twitter.com/maromorina

codeine
@maromorina
leo leo leo leo Leo

https://twitter.com/andavokshi1
andavokshi
@andavokshi1
access to my energy is a privilege.

https://twitter.com/jcolesno1
qika e jcole
@jcolesno1
I dont ever have to make sense cause im cute

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 30-03-2020, 17:14:19
Endri Fuga (@endrifuga): https://twitter.com/endrifuga

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 30-03-2020, 17:15:06
 Ditmir Bushati (@ditmirbushati): https://twitter.com/ditmirbushati

Temat e fundit