Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: 12:51
« ne: 21-03-2020, 15:16:22 »

Sina Weibo quhet dhe ndryshe Twitter i Kines. E keni perdorur ndonjehere, apo keni degjuar per te?