×

Tools per te qene me i mire se te tjeret ne mediat sociale

Vizitor · 2 · 121

Tools per te qene me i mire se te tjeret ne mediat sociale

Vizitor · 2 · 121
Wedlock
ne: 07-05-2020, 15:05:15
Per te qene i dallueshem nga te tjeret, te pakten me shume se tezja qe sapo ka zbuluar instagramin, ka plot tools qe mundesojne postime shume cilesore per prezencen tuaj ne mediat sociale. Nje nga keto qe une vete perdor vazhdimisht eshte Freepik. Ky tool ashtu si dhe plot te tjere qe mund te gjeni online ju ndihmojne te beni psh IG story te lezetshme, foto me thenie e shprehje te bera lezetshem fare, ashtu si dhe profile cover etj si keto.
Freepik https://www.freepik.com/
Eli
#1 ne: 08-05-2020, 12:44:08
Falemimderit per kete sygjerim  :)
Se dija me pare  :)
 

Blackhat Seo Tools apo Xrumer

Nisur nga whitesnakeRubrika Albwebmaster

Postimi i fundit 26-06-2010, 17:29:28
nga UrL
Albwebmaster Tools - Vegla per Webmasterat

Nisur nga M A XRubrika Tech

Postimi i fundit 24-04-2010, 21:30:47
nga Smiba
Google ndryshon proçesin e verifikimit tek Webmaster Tools

Nisur nga M A XRubrika Marketing Online

Postimi i fundit 06-10-2009, 23:59:55
nga M A X
Useful SEO Tools

Nisur nga M A XRubrika Marketing Online

Postimi i fundit 28-04-2009, 00:56:57
nga M A X
Google Webmaster Tools

Nisur nga M A XRubrika Marketing Online

Postimi i fundit 12-01-2009, 22:59:03
nga algert