Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: Eli
« ne: 08-05-2020, 12:44:08 »

Falemimderit per kete sygjerim  :)
Se dija me pare  :)
Postuar nga: Wedlock
« ne: 07-05-2020, 15:05:15 »

Per te qene i dallueshem nga te tjeret, te pakten me shume se tezja qe sapo ka zbuluar instagramin, ka plot tools qe mundesojne postime shume cilesore per prezencen tuaj ne mediat sociale. Nje nga keto qe une vete perdor vazhdimisht eshte Freepik. Ky tool ashtu si dhe plot te tjere qe mund te gjeni online ju ndihmojne te beni psh IG story te lezetshme, foto me thenie e shprehje te bera lezetshem fare, ashtu si dhe profile cover etj si keto.
Freepik https://www.freepik.com/