Tools per te qene me i mire se te tjeret ne mediat sociale - Mediat Sociale

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Tools per te qene me i mire se te tjeret ne mediat sociale

Vizitor · 2 · 777

Tools per te qene me i mire se te tjeret ne mediat sociale

Vizitor · 2 · 777

ne: 07-05-2020, 15:05:15
Per te qene i dallueshem nga te tjeret, te pakten me shume se tezja qe sapo ka zbuluar instagramin, ka plot tools qe mundesojne postime shume cilesore per prezencen tuaj ne mediat sociale. Nje nga keto qe une vete perdor vazhdimisht eshte Freepik. Ky tool ashtu si dhe plot te tjere qe mund te gjeni online ju ndihmojne te beni psh IG story te lezetshme, foto me thenie e shprehje te bera lezetshem fare, ashtu si dhe profile cover etj si keto.
Freepik https://www.freepik.com/

#1 ne: 08-05-2020, 12:44:08
Falemimderit per kete sygjerim  :)
Se dija me pare  :)

Temat e fundit