Tools per te qene me i mire se te tjeret ne mediat sociale - Mediat Sociale

×
Hyrja
Profili

Tools per te qene me i mire se te tjeret ne mediat sociale

Vizitor · 2 · 317

Tools per te qene me i mire se te tjeret ne mediat sociale

Vizitor · 2 · 317

ne: 07-05-2020, 15:05:15
Per te qene i dallueshem nga te tjeret, te pakten me shume se tezja qe sapo ka zbuluar instagramin, ka plot tools qe mundesojne postime shume cilesore per prezencen tuaj ne mediat sociale. Nje nga keto qe une vete perdor vazhdimisht eshte Freepik. Ky tool ashtu si dhe plot te tjere qe mund te gjeni online ju ndihmojne te beni psh IG story te lezetshme, foto me thenie e shprehje te bera lezetshem fare, ashtu si dhe profile cover etj si keto.
Freepik https://www.freepik.com/

#1 ne: 08-05-2020, 12:44:08
Falemimderit per kete sygjerim  :)
Se dija me pare  :)

Temat e fundit