Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: 12:51
« ne: 21-03-2020, 15:18:26 »

Toudou Youku quhet ndryshe dhe Youtube i Kines. Ato qe bejme ne ne YT kinezet e bejne te kjo platforme.
E keni perdorur?