Mediat Shqiptare

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Mediat shqiptare, gazetat dhe gazetaret. Cdo gje ne lidhje me fushen e mediave ne Shqiperi e Kosove.

12:51
19-03-2020, 17:03:11

Lajmet e fundit minut pas minute

Kjo teme ne lidhje me Lajmet e fundit minut pas minute sherben si vend diskutime dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene info e lajme, apo fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjeri...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-03-2020, 16:01:21

Lajmet e fundit nga Shqiperia

Teme per mediat online shqiptare me lajmet e fundit nga Shqiperia. Kjo teme ne lidhje me Lajmet e fundit nga Shqiperia sherben si vend diskutime dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene info e lajme, apo fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqeTREGU-I-TELEVIZIONEVE-Shqiptare 19.jpg
Pergjigje nga: erlehta, Lajmet

Gazetat sot ne Shqiperi

erlehta
09-07-2020, 06:10:56
Beterr
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


12:51
21-05-2020, 01:47:43

Thanas Nano

Kjo teme ne lidhje me gazetarin Thanas Nano sherben si vend diskutime dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene info e lajme, apo fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerime; per te ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
20-05-2020, 22:44:31

Telegrafi

 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet

Revista "Who"

12:51
20-05-2020, 21:01:22
...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
20-05-2020, 20:59:22

Kosovarja

 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-03-2020, 18:07:54

Gazeta Mapo

Gazeta Mapo eshte nje media shqiptare qe i ka vene vetes synimin te ndikoje në debatin dhe veprimtarinë e aktorëve shoqëror përmes përthyerjes së ngjarjeve dhe fenomeneve me interes publik. 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-03-2020, 17:32:57

Gazeta Celsi

Kjo teme ne lidhje me Gazeten Celesi sherben si vend diskutime dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene info e lajme, apo fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerime; per te shprehu...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-03-2020, 17:31:59

Parashikimi i motit

Parashikimi i motit ne shqip per Shqiperine, Kosoven, Maqedonine, Ballkanin dhe BotenKjo teme ne lidhje me Parashikimin e Motit sherben si vend diskutime dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene info e lajme, apo fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar nd...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-03-2020, 17:31:04

indeksonline

Kjo teme ne lidhje me indeksonline sherben si vend diskutime dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene info e lajme, apo fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerime; per te shprehur ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-03-2020, 17:13:36

Lajme nga Shqiperia

Kjo teme ne lidhje me Lajme nga Shqiperia sherben si vend diskutime dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene info e lajme, apo fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerime; per te sh...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-03-2020, 17:11:16

Lajmet e Kosoves

Kjo teme ne lidhje me Lajmet e Kosoves sherben si vend diskutime dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene info e lajme, apo fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerime; per te shpre...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-03-2020, 17:10:04

Balkanweb mobile

Kjo teme ne lidhje me Balkanweb mobile sherben si vend diskutime dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene info e lajme, apo fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerime; per te shpre...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-03-2020, 17:09:35

Lajmet ne Maqedoni

Kjo teme ne lidhje me Lajmet ne Maqedoni sherben si vend diskutime dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene info e lajme, apo fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerime; per te shp...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-03-2020, 17:08:37

Gazetat shqiptare ne internet

Kjo teme ne lidhje me Gazetat shqiptare ne internet sherben si vend diskutime dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene info e lajme, apo fotografi e videoklipe; per te bere komente, diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e s...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-03-2020, 17:04:08

Shtypi sportiv

Kjo teme ne lidhje me shtypin sportiv sherben si vend diskutime dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene info e lajme, apo fotografi e videoklipe; per te bere komente, diskutime e biseda, p...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-03-2020, 16:55:06

Balkanweb lajmet e fundit

Kjo teme ne lidhje me Lajmet e fundit ne Balkanweb sherben si vend diskutime dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene info e lajme, apo fotografi e videoklipe; per te bere komente, diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e su...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-03-2020, 16:53:11

Gazeta Koha Ditore

Kjo teme ne lidhje me gazeten shqiptarene Kosove Koha Ditore sherben si vend diskutime dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene info e lajme, apo fotografi e videoklipe; per te bere komente, diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per kes...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-03-2020, 16:44:24

Gazeta sporti ekspres

Kjo teme ne lidhje me Gazeten Sportive Sporti Ekspress sherben si vend diskutime dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene info e lajme, apo fotografi e videoklipe; per te bere komente, diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-03-2020, 16:43:04

Top channel.tv live

Kjo teme ne lidhje me Top Channel.tv live sherben si vend diskutime dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene info e lajme, apo fotografi e videoklipe; per te bere komente, diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerime; ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-03-2020, 16:36:55

Gazetat e Sotme

Kjo teme ne lidhje me Gazetat e Sotme shqiptare sherben si vend diskutime dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene info e lajme, apo fotografi e videoklipe; per te bere komente, diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugje...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-03-2020, 16:36:23

Noa Lajme

Kjo teme ne lidhje me Lajmet e fundit shqip ne NOA - News of Albania sherben si vend diskutime dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene info e lajme, apo fotografi e videoklipe; per te bere komente, diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje;...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-03-2020, 16:34:43

News 24 lajme

Kjo teme ne lidhje me Te rejat nga news 24 TV lajme sherben si vend diskutime dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene info e lajme, apo fotografi e videoklipe; per te bere komente, diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e s...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-03-2020, 16:33:17

Kosova Lajme

Kjo teme ne lidhje me Media shqip me lajme nga Kosova sherben si vend diskutime dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene info e lajme, apo fotografi e videoklipe; per te bere komente, diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-03-2020, 16:32:37

Shekulli online lajmet e fundit

Kjo teme ne lidhje me Lajmet e fundit ne Gazeten Shekulli sherben si vend diskutime dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene info e lajme, apo fotografi e videoklipe; per te bere komente, diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshil...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-03-2020, 16:31:58

RTK Lajme

Kjo teme ne lidhje me Lajme shqip nga RTK TV Lajm sherben si vend diskutime dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene info e lajme, apo fotografi e videoklipe; per te bere komente, diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sug...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


12:51
19-03-2020, 16:29:54

Gazeta panorama plus

Kjo teme ne lidhje me Gazeten Panorama Plus sherben si vend diskutime dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene info e lajme, apo fotografi e videoklipe; per te bere komente, diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerime...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-03-2020, 16:23:40

Gazeta Lapsi

Portali informativ shqiptar lapsi.alLajme shqip ne gazeten online www.lapsi.alMund te vizitoni dhe temen ne lidhje me median shqiptare Lapsi.al

12:51
19-03-2020, 16:22:45

Gazeta Tema

Te Gazeta dhe Portali Tema.al do te gjeni lajmet e fundit dhe informacione me te reja ne forme artikujsh te shkruar te plotesuar dhe pasuruar me fotografi apo dhe videoklipe. Interneti ka bere te mun...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-03-2020, 16:22:11

Gazeta Express Lajme

Te Gazeta Express Shqip do te gjeni lajmet e fundit dhe informacione me te reja ne forme artikujsh te shkruar te plotesuar dhe pasuruar me fotografi apo dhe videoklipe. Interneti ka bere te mundur qe mediat sot te kene informacion te fresket minute pas minute dhe 24 ne 7 dite dhe 365 dite ne vit...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-03-2020, 16:21:40

Gazeta Kosova Sot

Te Gazeta Kosova Sot do te gjeni lajmet e fundit dhe informacione me te reja ne forme artikujsh te shkruar te plotesuar dhe pasuruar me fotografi apo dhe videoklipe. Interneti ka bere te mundur qe mediat sot te kene informacion te fresket minute pas minute dhe 24 ne 7 dite dhe 365 dite ne vit, n...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-03-2020, 16:20:41

Shkabaj

Te Portali me lajme shqip Shkabaj.net do te gjeni lajmet e fundit dhe informacione me te reja ne forme artikujsh te shkruar te plotesuar dhe pasuruar me fotografi apo dhe videoklipe. Interneti ka bere te mundur qe mediat sot te kene informacion te fresket minute pas minute dhe 24 ne 7 dite dhe 3...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe