Mediat Shqiptare - 2

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Mediat shqiptare, gazetat dhe gazetaret. Cdo gje ne lidhje me fushen e mediave ne Shqiperi e Kosove.

12:51
19-03-2020, 16:13:32

Ora News Live

Te Ora News Live do te gjeni lajmet e fundit dhe informacione me te reja ne forme artikujsh te shkruar te plotesuar dhe pasuruar me fotografi apo dhe videoklipe. Interneti ka bere te mundur qe mediat sot te kene informacion te fresket minute pas minute dhe 24 ne 7 dite dhe 365 dite ne vit, ndrys...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-03-2020, 16:11:45

Kosova Sot

Kosova Sot - Lajme dhe informacione ne gjuhen shqipeTe Kosova Sot do te gjeni lajmet e fundit dhe informacione me te reja ne forme artikujsh te shkruar te plotesuar dhe pasuruar me fotografi ap...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-03-2020, 16:11:06

Media shqiptare ne gjuhen italiane

Kjo teme ne lidhje me mediat shqiptare ne italisht sherben si vend diskutime dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene info e lajme, apo fotografi e videoklipe; per te bere komente, diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e su...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-03-2020, 16:10:42

Media shqiptare ne gjuhen gjermane

Media shqiptare ne gjermanisht / DeutschKjo teme ne lidhje me Media shqiptare ne gjuhen gjermane sherben si vend diskutime dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene info e lajme, apo fotografi e videoklipe; per te bere komente, diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyet...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-03-2020, 16:10:14

Media shqiptare ne gjuhen greke

Media shqiptare ne greqishtKjo teme ne lidhje me Media shqiptare ne gjuhen greke sherben si vend diskutime dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene info e lajme, apo fotografi e videoklipe; per te bere komente, diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marr...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-03-2020, 16:09:49

Media shqiptare ne gjuhen angleze

Mediat shqiptare me lajme e informacione ne english dhe Portale shqiptare ne anglishtKjo teme ne lidhje me Mediat shqiptare ne gjuhen angleze sherben si vend diskutime dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene info e lajme, apo fotografi e videoklipe; per te bere komente, diskutime e bi...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-03-2020, 16:08:22

Gazetat me te mira nga Kosova

Kush jane gazetat me te mira nga Kosova?Kjo teme ne lidhje me Gazetat me te mira nga Kosova sherben si vend diskutime dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene info e lajme, apo fotografi e videoklipe; per te bere komente, diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-03-2020, 16:07:51

Gazetat me te mira

Kush jane gazetat me te mira shqiptare nga Shqiperia?Kjo teme ne lidhje me gazetat me te mira shqiptare sherben si vend

12:51
19-03-2020, 16:06:19

Shqip TV

Faqe shqiptare me TV Shqip - Albanian TV online & StreamingKjo teme ne lidhje me TV Shqip Online sherben si vend diskutime dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene info e lajme, apo ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-03-2020, 16:05:40

Top Channel Albania

Kjo teme ne lidhje me TV Shqiptar Top Channel Albania sherben si vend diskutime dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene info e lajme, apo fotografi e videoklipe; per te bere komente, diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-03-2020, 16:04:47

Lajmet e fundit nga Bota

Kjo teme ne lidhje me Mediat me Lajmet e fundit nga Bota sherben si vend diskutime dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene info e lajme, apo fotografi e videoklipe; per te bere komente, diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshill...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-03-2020, 16:04:22

Lajmet e fundit nga Presheva

Mediat shqip me Lajmet e fundit nga Presheva, Medvegja dhe BujanociKjo teme ne lidhje me Mediat Shqiptare ne

12:51
19-03-2020, 16:03:48

Lajmet e fundit nga Mali i Zi

Mediat shqiptare me Lajmet e fundit nga Mali i ZiKjo teme ne lidhje me Lajmet e fundit nga Mali i Zi dhe shqiptaret e atjeshemsherben si vend diskutime dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene info e lajme, apo fotografi e videoklipe; per te bere komente, diskutime e biseda, per te k...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-03-2020, 16:03:13

Lajmet e fundit nga Maqedonia Veriore

Mediat shqiptare me Lajmet e fundit nga Maqedonia VerioreKjo teme ne lidhje me Lajmet e fundit nga Maqedonia Veriore sherben si vend diskutime dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene info ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-03-2020, 16:00:32

Gazeta Blic

Kjo teme ne lidhje me Gazeta Blic sherben si vend diskutime dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene info e lajme, apo fotografi e videoklipe; per te bere komente, diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerime; per te s...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-03-2020, 16:00:07

Shtypi Shqiptar

 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-03-2020, 15:59:35

Top Channel Live

Kjo teme ne lidhje me Transmetimet Live te TCH sherben si vend diskutime dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene info e lajme, apo fotografi e videoklipe; per te bere komente, diskuti...

12:51
19-03-2020, 15:58:46

Gazeta Online

Kjo teme ne lidhje me Gazetat Shqiptare Online sherben si vend diskutime dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene info e lajme, apo fotografi e videoklipe; per te bere komente, diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjer...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-03-2020, 15:56:37

Gazeta Shqip

Te Gazeta Shqip Online do te gjeni lajmet e fundit dhe informacione me te reja ne forme artikujsh te shkruar te plotesuar dhe pasuruar me fotografi apo dhe videoklipe. Interneti ka bere te mundur qe ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-03-2020, 15:55:54

Gazeta Sot

Te Gazeta Sot do te gjeni lajmet e fundit dhe informacione me te reja ne forme artikujsh te shkruar te plotesuar dhe pasuruar me fotografi apo dhe videoklipe. Interneti ka bere te mundur qe mediat sot te kene informacion te fresket minute pas minute dhe 24 ne 7 dite dhe 365 dite ne vit, ndryshe ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-03-2020, 15:55:16

Lajme Shqip

 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-03-2020, 15:54:43

Gazetat Shqiptare

Te Gazetat Shqiptare Online do te gjeni lajmet e fundit dhe informacione me te reja ne forme artikujsh te shkruar te plotesuar dhe pasuruar me fotografi apo dhe videoklipe. Interneti ka bere te mundur qe mediat sot te kene informacion te fresket minute pas minute dhe 24 ne 7 dite dhe 365 dite ne...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-03-2020, 15:53:59

Telegrafi online

Te Telegrafi.com do te gjeni lajmet e fundit dhe informacione me te reja ne forme artikujsh te shkruar te plotesuar dhe pasuruar me fotografi apo dhe videoklipe. Interneti ka bere te mundur qe mediat sot te kene informacion te fresket minute pas minute dhe 24 ne 7 dite dhe 365 dite ne vit, ndrys...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-03-2020, 15:53:23

Gazeta Ekspres

Te Gazeta Ekspres do te gjeni lajmet e fundit dhe informacione me te reja ne forme artikujsh te shkruar te plotesuar dhe pasuruar me fotografi apo dhe videoklipe. Interneti ka bere te mundur qe mediat sot te kene informacion te fresket minute pas minute dhe 24 ne 7 dite dhe 365 dite ne vit, ndry...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-03-2020, 15:52:26

Bota Sot

 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-03-2020, 15:51:58

Top Channel

 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-03-2020, 15:51:26

Lajmet e fundit

Te mediat dhe portalet shqiptare online me Lajmet e fundit do te gjeni lajmet e fundit dhe informacione me te reja ne forme artikujsh te shkruar te plotesuar dhe pasuruar me fotografi apo...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-03-2020, 15:50:53

Gazeta Dita

Gjithcka rreth Gazeta Dita gazeta dita 27100
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-03-2020, 15:50:26

Gazeta Panorama

Gazeta Panorama eshte nje nga gazetat me serioze dhe me te balancuara qe gjenden sot ne tregun shqiptar te mediave. Te Gazeta Panorama do te gjeni lajmet e fundit dhe informacione me te reja ne forme...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
21-07-2011, 17:06:35

Gazetat më me influencë

[html]
http-equiv="content-type">style="border-collapse: separate; color: rg...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe