Mediat Shqiptare


×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Mediat shqiptare, gazetat dhe gazetaret.


M A X
10-01-2023, 19:22:04

Lajmet ne TV e bordellos Shqiptare!

TV KLAN: Qeveria punon as mire as keq, bashkia punon shume mire, opozita Sales punon cka por edhe opozita Alibeut nuk punon keqTOPCHANNEL: Qeveria punon keq, bashkia punon shume shume shume mire, opozita nuk dihet si punon!EURONEWS:Vetem bashkia punonSYRI: Qeveria nuk punon fare fare fare biles ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti

Top Channel

M A X
03-11-2022, 07:51:28
....FB_IMG_1667458238590.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Pergjigje nga: 1dhe1.com, Lajmet

Gazeta Kosova Sot

1dhe1
14-03-2021, 22:07:37
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: 1dhe1.com, Lajmet

Shkabaj

1dhe1
14-03-2021, 22:00:13
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: 1dhe1.com, Lajmet

Gazeta Express Lajme

1dhe1
14-03-2021, 21:18:54
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: 1dhe1.com, Lajmet

Shekulli online lajmet e fundit

1dhe1
14-03-2021, 21:15:50
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: 1dhe1.com, Lajmet

Shtypi Shqiptar

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: 1dhe1.com, Lajmet

Ora News Live

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: 1dhe1.com, erlehta, Lajmet

Gazetat sot ne Shqiperi

1dhe1
14-03-2021, 20:36:46
 gazetat shqiptare sot lajme shqip.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: 1dhe1.com, Lajmet

Balkanweb

1dhe1
14-03-2021, 18:56:58
 balkanweb albania video lajme shqip.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe