Mediat Shqiptare

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Mediat shqiptare, gazetat dhe gazetaret.

Pergjigje nga: olti

Top Channel

M A X
03-11-2022, 07:51:28
 FB_IMG_1667458238590.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Pergjigje nga: 1dhe1.com, Lajmet

Gazeta Kosova Sot

1dhe1
14-03-2021, 22:07:37
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: 1dhe1.com, Lajmet

Shkabaj

1dhe1
14-03-2021, 22:00:13
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: 1dhe1.com, Lajmet

Gazeta Express Lajme

1dhe1
14-03-2021, 21:18:54
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: 1dhe1.com, Lajmet

Shekulli online lajmet e fundit

1dhe1
14-03-2021, 21:15:50
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: 1dhe1.com, Lajmet

Lajmet e fundit nga Presheva

1dhe1
14-03-2021, 21:14:09
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: 1dhe1.com, Lajmet

Shtypi Shqiptar

1dhe1
14-03-2021, 21:09:39
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: 1dhe1.com, Lajmet

Ora News Live

1dhe1
14-03-2021, 20:50:25
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: 1dhe1.com, Lajmet

Balkanweb lajmet e fundit

1dhe1
14-03-2021, 20:46:25
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: 1dhe1.com, erlehta, Lajmet

Gazetat sot ne Shqiperi

1dhe1
14-03-2021, 20:36:46
 gazetat shqiptare sot lajme shqip.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: 1dhe1.com, Lajmet

Balkanweb

1dhe1
14-03-2021, 18:56:58
...balkanweb albania video lajme shqip.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: 1dhe1.com, Lajmet

RTK Lajme

1dhe1
14-03-2021, 01:04:25
.rtk lajme live online.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: 1dhe1.com, Lajmet

Gazeta panorama plus

1dhe1
14-03-2021, 00:53:43
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: 1dhe1.com, Lajmet

Gazeta sporti ekspres

1dhe1
14-03-2021, 00:43:21
 sporti ekspress.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: 1dhe1.com, Lajmet

Gazetat shqiptare ne internet

1dhe1
14-03-2021, 00:29:11
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: 1dhe1.com, Lajmet

Gazeta Telegrafi

1dhe1
14-03-2021, 00:27:34
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: 1dhe1.com

News 24 lajme

1dhe1
14-03-2021, 00:25:40
...news 24 lajme.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: 1dhe1.com, Lajmet

Gazeta Koha Ditore

1dhe1
14-03-2021, 00:18:12
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqeTREGU-I-TELEVIZIONEVE-Shqiptare 19.jpg

12:51
21-05-2020, 01:47:43

Thanas Nano

Kjo teme ne lidhje me gazetarin Thanas Nano sherben si vend diskutime dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene info e lajme, apo fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerime; per te ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
20-05-2020, 22:44:31

Telegrafi

 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet

Revista "Who"

12:51
20-05-2020, 21:01:22
 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
20-05-2020, 20:59:22

Kosovarja

 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-03-2020, 18:07:54

Gazeta Mapo

Gazeta Mapo eshte nje media shqiptare qe i ka vene vetes synimin te ndikoje në debatin dhe veprimtarinë e aktorëve shoqëror përmes përthyerjes së ngjarjeve dhe fenomeneve me interes publik. 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-03-2020, 17:32:57

Gazeta Celsi

Kjo teme ne lidhje me Gazeten Celesi sherben si vend diskutime dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene info e lajme, apo fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerime; per te shprehu...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-03-2020, 17:31:59

Parashikimi i motit

Parashikimi i motit ne shqip per Shqiperine, Kosoven, Maqedonine, Ballkanin dhe BotenKjo teme ne lidhje me Parashikimin e Motit sherben si vend diskutime dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene info e lajme, apo fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar nd...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-03-2020, 17:31:04

indeksonline

Kjo teme ne lidhje me indeksonline sherben si vend diskutime dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene info e lajme, apo fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerime; per te shprehur ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-03-2020, 17:13:36

Lajme nga Shqiperia

Kjo teme ne lidhje me Lajme nga Shqiperia sherben si vend diskutime dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene info e lajme, apo fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerime; per te sh...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-03-2020, 17:11:16

Lajmet e Kosoves

Kjo teme ne lidhje me Lajmet e Kosoves sherben si vend diskutime dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene info e lajme, apo fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerime; per te shpre...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-03-2020, 17:10:04

Balkanweb mobile

Kjo teme ne lidhje me Balkanweb mobile sherben si vend diskutime dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene info e lajme, apo fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerime; per te shpre...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-03-2020, 17:09:35

Lajmet ne Maqedoni

Kjo teme ne lidhje me Lajmet ne Maqedoni sherben si vend diskutime dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene info e lajme, apo fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerime; per te shp...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-03-2020, 17:04:08

Shtypi sportiv

Kjo teme ne lidhje me shtypin sportiv sherben si vend diskutime dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene info e lajme, apo fotografi e videoklipe; per te bere komente, diskutime e biseda, p...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-03-2020, 17:03:11

Lajmet e fundit minut pas minute

Kjo teme ne lidhje me Lajmet e fundit minut pas minute sherben si vend diskutime dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene info e lajme, apo fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjeri...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-03-2020, 16:43:04

Top channel.tv live

Kjo teme ne lidhje me Top Channel.tv live sherben si vend diskutime dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene info e lajme, apo fotografi e videoklipe; per te bere komente, diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerime; ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-03-2020, 16:36:55

Gazetat e Sotme

Kjo teme ne lidhje me Gazetat e Sotme shqiptare sherben si vend diskutime dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene info e lajme, apo fotografi e videoklipe; per te bere komente, diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugje...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe