×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: InfoZ
« ne: 20-05-2020, 20:12:16 »

....
Postuar nga: InfoZ
« ne: 20-05-2020, 20:10:17 »

Nje liste me Gazeta Shqiptare sot.

*****

Gazeta Shqiptare
 

www.gazetashqiptare .al
Gazeta Shqiptare eshte nje nga gazetat me te vjetra shqiptare, e publikuar per here te pare ne vitin 1927, e mbyllur per shume dekada dhe e rihapur ne vitin 1993. GSH eshte sot pjese e Grupit Focus Shpk.

Gazeta Shqip
 

www.gazeta-shqip.com
Gazeta Shqip eshte pjese grupit Top Media, sebashku me Top Channel, Top Albania Radio,  Digitalb, Top News, VGA Studio, My Music Radio, dhe Musical TV. Gazeta Shqip eshte hapur ne vitin 2006 dhe ka vazhduar te publikohet ne versionin e shtypur deri ne vitin 2016, kur ky version u mbyll dhe sot vazhdon te publikohet vetem online.

Gazeta 55
 

www.gazeta55.al
Gazeta 55 eshte nje e perditshme shqiptare, e themeluar ne vitin 1997 nga gazetari dhe biznesmeni Fahri Balliu. Kjo gazete njihet per politiken editoriale te djathte dhe per mbeshtetjen e Partise Demokratike te Shqiperise. Emri i gazetes vjen nga neni per agjitacion e propogande i kushtetutes se Shqiperise komuniste, i quajtur dhe ndryshe Neni 55.

Gazeta Sot
 

www.sot.com.al
Gazeta Sot eshte nje e perditshme shqiptare qe publikohet ne Tirane qe nga viti 2002 ne versionin e shtypur si dhe online me nje portal qe perditesohet vazhdimisht.

Gazeta Tema
 

www.tema.al
Gazeta Tema eshte nje gazete shqiptare e krijuar ne vitin 2000 nen drejtimin dhe pronesine e themeluesit te saj Mero Baze. Tema njihet dhe karakterizohet nga njeanshmeria e madhe politike. Ajo ndjek nje politike editoriale te theksuar pro Partise Socialiste dhe kryeministrit Edi Rama, si dhe armiqsine e dukshme editoriale ndaj Partise Demokratike, kryetarit te saj te sotem Lulzim Basha dhe ndaj ish Presidentit dhe ish Kreyministrit Sali Berisha.