×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: InfoZ
« ne: 20-05-2020, 21:01:22 »

 

Revista Who eshte nje tabloid shqiptar qe gjendet jo vetem ne formen klasike te nje reviste prej letre, por edhe online ne adresen revistawho.com si dhe ne rrjetet sociale si Youtube, Instagram apo Facebook. RevistaWho eshte e specializuar per lajme nga showbiz shqiptar, per vipat shqiptar dhe ka nje publik kryesisht femeror. Sipas pretendimeve te tyre portali i revistes Who merr rreth 4 milione klikime ne muaj. Sa e vertete mund te jete nuk dihet, por gjithesesi eshte e qarte qe kjo reviste ka nje publik te gjere shqipfoles.

"Who" ofron artikuj nga kategori te ndryshme me interes per publikun femeror, po jo vetem, duke filluar nga lajme dhe Intervista per vipat,  ne rubriken Jetë artikuj te tipit lifestyle. Rubrika Bukuri i kushtohet temave mbi estetiken, ne Modë emri flet vete. Po ashtu gjenden artikuj Shëndetin, Motin, Shtëpine, Kuzhinën, Seksin, Horoskopin, Udhetimet e Pushimet, Teknologjine dhe nje vend te vecante mbajne dhe videot e ndryshme te zgjedhura nga stafi i revistes.