×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: InfoZ
« ne: 20-05-2020, 22:44:31 »

 

Telegrafi.com eshte nje nga portalet informative me te medha shqiptare qe kontrollohet nga kompania TELEGRAFI sh.p.k. me qender ne Prishtine te Kosoves dhe ndodhet online qe nga viti 2006. Telegrafi.com karakterizohet nga profesionalizmi dhe shpejtesia e prezantimit te lajmeve me te fundit nga Kosova, Shqiperia e me gjere.

Ky portal ofron nje game te gjere lajmesh nga kategori te ndryshme qe mbulojne interesat e nje shtrese shume te madhe te lexuesve shqiptare online. Keshtu ne te mbizoterojne sigurisht lajmet lokale nga Kosova, por dhe ato nga bota shqiptare, rajoni dhe lajme bota e jashtme.

Nje pike e forte e Telegrafit jane lajmet sportive, qe e bejne ate te jete nje destinacion i dashur per te gjithe apasionuarit e sporteve te ndryshme, ku nje vend kryesor ze futbolli. Kush kerkon lajmet me te fundit nga sporti dhe futbolli ne vecanti, Telegrafi i sherben me se miri.

Por edhe rubrika te tjera si Magazina, Cult, Femra, Stili, Kuzhina apo Fun ofrojne po ashtu informacione te fresketa vazhdimisht.

Kush kerkon lajme nga Teknologja, Ekonomia, apo dhe Makinat do te gjeje gjithashtu artikuj te bollshem qe jane informative dhe shume interesante.

Ne partneritet me RTV Dukagjini Telegrafi ofron gjithashtu vazhdimisht video live online.

Fjalet e Telegrafit per veten jane keto:
Citim
Për më shumë se një dekadë me ju.
Telegrafi.com është portal i pavarur i lajmeve në gjuhën shqipe i themeluar në vitin 2006, me bazë kryesore në Prishtinë dhe seli të dytë në Maqedoni. Telegrafi për më shumë se një dekadë ka arritur të ruajë paanshmërinë dhe të jetë burim i lajmeve me kredibilitetin më të lartë në të gjithë trevat shqipfolëse.

Misioni kryesor i Telegrafit është informimi i saktë i qytetarëve në kohë reale, duke ruajtur fuqishëm epitetin e medias së pavarur dhe pozicionin si lider në fushën e medias online.