×

Mendime te thella - Kendi i filozofeve

Si thoni Ju?

Nisur nga hasata  | Postimi i fundit nga * AηesSa *    · 4 · 530

Jeta a mbaron mbas vdekjes? Apo ka akoma?

Nisur nga vullkani  | Postimi i fundit nga Boreas    « 1 2 3 » · 65 · 3847

Prej sot jam nje tjeter njeri

Nisur nga Zara  | Postimi i fundit nga Zara    · 0 · 445

Pedofili apo Priftofili!

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga Shej    · 1 · 554

Vetmia

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga Berni    · 0 · 2270

Ironia e jetes

Nisur nga Zara  | Postimi i fundit nga vullkani    · 10 · 1130

Çfarë ndodh pas vdekjes…

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga Berni    · 0 · 1179

A ekzistojnë vërtet vampirët?

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga Hollow    · 2 · 1331

Personaliteti dhe Karakteri

Nisur nga Oqeani  | Postimi i fundit nga girl89    · 10 · 6735

Të dish të dëgjosh

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga vullkani    · 2 · 566

Ligji dhe Morali.

Nisur nga sorelina  | Postimi i fundit nga erlehta    · 11 · 3619

Numri 666, simboli i së keqes

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga c3q(citrikju)    · 19 · 1950

Iluminizmi.......

Nisur nga chekevara  | Postimi i fundit nga erlehta    · 4 · 4058

Rreth perdorimit te temes se rraces

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga Shej    · 6 · 1551

FRANCIS BEKON

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 931

Nikola Makiaveli

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 2811

ERASMUSI DHE LUTERI

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 421

C'mendim keni per KANUNIN e dikurshem?

Nisur nga Misss  | Postimi i fundit nga Dorinnnnna    « 1 2 » · 37 · 3715

Jetimet "psikologjik" !

Nisur nga i huaj  | Postimi i fundit nga i huaj    · 0 · 569

Demokracia......

Nisur nga chekevara  | Postimi i fundit nga Shej    · 19 · 5693

Qellimi i jetes tende?

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga Shej    « 1 2 3 » · 67 · 4866

XHELOZIA

Nisur nga lady208  | Postimi i fundit nga Shej    · 2 · 585

PATRIOT APO NACIONALIST

Nisur nga miku  | Postimi i fundit nga h75    « 1 2 » · 31 · 3843

Qosja Kunder Kadarese.

Nisur nga Anesti  | Postimi i fundit nga duka65    · 13 · 1412

Pema dhe djaloshi..!

Nisur nga i huaj  | Postimi i fundit nga Kalipso    · 4 · 647

Fati ynë krijohet nga vetë ne.

Nisur nga Oqeani  | Postimi i fundit nga Shej    · 1 · 902

Skënderbeu ende mbi kalë

Nisur nga argonaut  | Postimi i fundit nga miku    · 2 · 1213

Përse jemi këta që jemi?

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 789

C`kuptim ka fjala " Sexy"?

Nisur nga albnobody  | Postimi i fundit nga Fehzi    « 1 2 3 » · 64 · 10158

etika(morali)

Nisur nga Edrejta  | Postimi i fundit nga erresiraa    · 2 · 2222

A do mund të jemi të përjetshëm?

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga Oqeani    · 13 · 1006

Toka pas zhdukjes se njeriut

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga Konjaku    · 5 · 1377