×

A duhet te shenohet identiteti fetar ne karten e identitetit?

· 115 · 8975

A duhet te shenohet identiteti fetar ne karten e identitetit?

· 115 · 8975

 • Postime: 215
sandrina
#100 ne: 22-02-2010, 20:39:31
jo,feja ska te bej me identitetin ;) ;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 410
 • Gjinia: Femer
·÷±±÷·‡±: Adrenalina :±‡
#101 ne: 06-10-2010, 14:31:34
Objektivi i politikaneve Shqipetare për tju bashkuar BE si dhe SHBA-ve natyrish qe na ven secilit prej nesh detyra për te plotësuar standartete edukimit perendimore. Por a mbajnë shqipetaret te njëjtin qëndrim për këtë tendence te politikes dhe  njerëzve perparimtare.Besoj se pjesa me e madhe e shqipetareve janë pro por bëjnë pak për te ndryshuar.

Qe nga vitet 40 thonë se shqipetaret janë 80% te besimit musliman,por a është reale kjo shifer ne realitetin e sotëm.A kanë me shqipetaret te njëjtin qëndrim për besimin e tyre?A kanë ndryshuarketo raporte?

Shënim nga administrata: Të gjithë ata qe dalin jashte kornizave te ketij postimi (te edituar), do të debohen nga forumi për dy jave.

Tema ka tjeter kuptim dhe postimi i temes ka komplet kah tjeter ,,, Kujt duhet t'i pergjigjemi ?
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6
 • Gjinia: Mashkull
Tikku
#102 ne: 06-10-2010, 15:29:15
Populli Shqiptar nuk eshte identifikuar asnjehere me Fene gjate gjithe historise se tij keshtuqe as kete here nuk duhet bere ky lloj identifikimi.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3108
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#103 ne: 28-10-2010, 01:50:04
Diskutimi mbaroje!U vendos qe ne karten e identitetit te jete surrati jote, data e lindjes, emri mbiemri, gjinia dhe vend banimi..

Per gjinin kisha dyshime une se mos demostrojn keto homoseksualet lol por kan frik te ngratet mos perfundojn si Klodi!

Nejse, beni kartat se na duhen, pa leni gjerat e lagu se lagu!
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2848
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#104 ne: 28-10-2010, 08:33:44
cfare pyetje!!!! me fal,po pse duhet te vendoset?!!! cdo te thote po sikur te vendosej?!! eshte pyetje e pavend, JO sduhet te vendoset. kujt i'u be vone se je myslyman apo katolik,ti perfaqeson veten tende,jo fene.

po une qe jam ateiste,me bab myslyman dhe nene ortodokse, burrin e kam te katolik,si ta shkruaj?!
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2848
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#105 ne: 28-10-2010, 08:35:29
pastaj se mu kujtua,te karta e identitetit s'eshte shkruar atesia :) e jo me te shkruhej feja :):P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull
Kijameti
#106 ne: 28-10-2010, 19:04:29
o jo bre!
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#107 ne: 28-10-2010, 19:17:21
pastaj se mu kujtua,te karta e identitetit s'eshte shkruar atesia

Kur thu ti... :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 18
 • Gjinia: Femer
Lurra
#108 ne: 09-12-2011, 20:12:35
Joooo
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6664
 • Gjinia: Femer
erlehta
#109 ne: 09-12-2011, 22:24:22
E perse u dashka?? E rendesishme ne zgjedhjen e secilit eshte te jesh fetar ne shpirt e jo neper letra.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 116
 • Gjinia: Femer
SweetAntonia
#110 ne: 09-12-2011, 22:51:31
Po pse jo edhe sa here bejne robte ate gjene perpjete!
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12163
 • Gjinia: Femer
dreamm
#111 ne: 17-04-2012, 12:31:34
Pse duhet???
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#112 ne: 07-06-2012, 14:15:41
Mos ja fusni me kot tashi....nuk u shenua asgje e tille neper kartat tona te identiteti..ishin thjesht hipoteza idiote
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 566
 • Gjinia: Mashkull
ciarli
#113 ne: 29-12-2013, 17:15:07
identiteti fetar duhet te shenohet ne b..
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#114 ne: 29-12-2013, 23:46:10
identiteti fetar duhet te shenohet ne b..

Balle?
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super