×

Cili do ishte amaneti juaj i fundit ?

· 52 · 1521

Cili do ishte amaneti juaj i fundit ?

· 52 · 1521

 • Postime: 1734
 • Gjinia: Mashkull
Kisss
ne: 08-07-2012, 05:57:23
I imi do ishte, ate qe nuk deshironi tua bej dikush, mos ja beni te tjerve. Jeni te meshirshem me te tjeret, dhe me veten. Fali te gjithe.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12163
 • Gjinia: Femer
dreamm
#1 ne: 08-07-2012, 12:18:11
I imi do ishte, ate qe nuk deshironi tua bej dikush, mos ja beni te tjerve. Jeni te meshirshem me te tjeret, dhe me veten. Fali te gjithe.

Po me ngjan me thenie nga Bibla. :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#2 ne: 09-07-2012, 21:31:46
amaneti i vetem do jene femijet e mi meqe e di se do iki e re nga kjo jete! Dhe i deshiroj vetes te jetoj vrullshem dhe intensivisht
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 545
 • Gjinia: Mashkull
BVDGF
#3 ne: 10-07-2012, 14:39:43
amaneti i vetem do jene femijet e mi meqe e di se do iki e re nga kjo jete! Dhe i deshiroj vetes te jetoj vrullshem dhe intensivisht
Ci ke keto fjale mo ama,sikur e kishim lene te pleqeroheshim bashke  :perqafim
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#4 ne: 10-07-2012, 15:10:06
sepse kshu e ndjej..
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 545
 • Gjinia: Mashkull
BVDGF
#5 ne: 10-07-2012, 16:41:36
sepse kshu e ndjej..

Pirxhu pirxhu shoqe,ci ke keto muhabete.
Dhe une e kisha ndjere qe do vdisja 25 vjece,jo 25 u bera po i kalova edhe u ashtu LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#6 ne: 10-07-2012, 16:44:26
une e re vdes 80 vjece ;P

se di pse e kam kete telepati....ben vaki e sdel
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 545
 • Gjinia: Mashkull
BVDGF
#7 ne: 10-07-2012, 16:45:01
une e re vdes 80 vjece ;P

se di pse e kam kete telepati....ben vaki e sdel
80 navash une them te kap 60 jam lule  :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#8 ne: 10-07-2012, 16:45:11
amaneti im ka lidhje me ket tycen...ma marove mi?? LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#9 ne: 10-07-2012, 16:54:13
dhe ata do shkulin cdo cep te shtepise derisa te gjejne i top m.. Hemmmmmm
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1734
 • Gjinia: Mashkull
Kisss
#10 ne: 11-07-2012, 08:05:00
Varet se edhe kush eshte rreth teje, dhe ku ndodhesh ne momentin e fundit ?
Psh nje ushtar ne Afganistan, ose nje marinar ne oqean, ne caste te fundit, ndoshta shokut te tij do i thoshte "amanet familjen time".

Disave u pelqen ta shkruajn epitafin e tyre.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1010
 • Gjinia: Femer
endrrimtare
#11 ne: 11-07-2012, 22:24:46
Te me djegin, te me bejne hi dhe t'me mbyllin ne nje kavanoz dhe opaa ne det.  :D Kurse pasurine se tregoj jo se ku e kam fshehur LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1734
 • Gjinia: Mashkull
Kisss
#12 ne: 12-07-2012, 23:03:04
Ish bejsbollisti i famshem i Boston Red Sox, Ted Williams, kur vdiq nje porosi e tij per trupin e tij ishte qe ta fusnin ne frigorifer qe ta pzerzevonin trupin e tij per teknoligjite shkencore qe mund te zbulohen me vone, e cila mund te te sjell ne jete perseri.
Ky eksperiment quhet "Cryonics"

----
Cryonics (from Greek κρύος kryos- meaning icy cold) is the low-temperature preservation of humans and animals who can no longer be sustained by contemporary medicine, with the hope that healing and resuscitation may be possible in the future
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3767
 • Gjinia: Femer
Misss
#13 ne: 13-07-2012, 19:04:59
Mos me qani se do me beni te iki e merzitur  :(
 :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Gerti1
#14 ne: 16-07-2012, 20:20:05
Qe ne te ardhmen te zhdukej funksioni Hotlink neper forume.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1449
 • Gjinia: Femer
flutur
#15 ne: 23-03-2013, 21:28:22
qe femijet e mi te jetonin me prinderit e mi,sepse ata do ishin te vetmit qe do vuanin gjith jeten per mua .burri martohet prap
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#16 ne: 24-03-2013, 01:05:16
qe femijet e mi te jetonin me prinderit e mi,sepse ata do ishin te vetmit qe do vuanin gjith jeten per mua .burri martohet prap

Je shume gabim...baba e nene femijve te tu si behet askush


Amaneti im...nje difusor
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 88
 • Gjinia: Mashkull
KleantR
#17 ne: 24-03-2013, 02:26:05
Qe dikush te vazhdonte misionin tim...
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1449
 • Gjinia: Femer
flutur
#18 ne: 24-03-2013, 08:25:24
babai po u martua prap ben femije te tjere
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#19 ne: 24-03-2013, 08:32:46
pse sduhet te beje nena?
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1449
 • Gjinia: Femer
flutur
#20 ne: 24-03-2013, 08:33:30
supozohet qe nena ka vdekur
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#21 ne: 24-03-2013, 08:36:27
dhe une supozova kur ndahet nga jeta babai
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 18290
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#22 ne: 24-03-2013, 12:03:15
Po pse me lene amanete e me ju vu "detyre" njerezve ti plotesojne amanetet e mia?..se kshu thon te vdekurit duhet patjeter me ja cu amanetet ne fund......asi amanet...nese shkoj..shkoj...
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#23 ne: 24-03-2013, 15:04:33
Bravo baby edhe une ashtu mendoj
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1288
Pasion
#24 ne: 24-03-2013, 23:34:23
Nje dore te ma lejne jashte,te kap grate per kembe kur te kalojne :P thosh nje plak (rahmet i paste shpirti se ka vdek :D)e ratesisht lexova qe e Aleksandri i madh kish te njejtin amanet si plaku,por ai donte ta vertetonte se ai qe pushtoi boten vdiq duarthate hmmmmm:Mendova,,,,,,,,,ai plaku kurvar paska marr mesime nga strategu :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super