×

Cili do ishte amaneti juaj i fundit ?

Cili do ishte amaneti juaj i fundit ?

· 52 · 2022

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#25 ne: 24-03-2013, 23:35:48
haha bukur  :)

 • Postime: 12743
Mishel...............
#26 ne: 25-03-2013, 02:25:26
Nje dore te ma lejne jashte,te kap grate per kembe kur te kalojne :P thosh nje plak (rahmet i paste shpirti se ka vdek :D)e ratesisht lexova qe e Aleksandri i madh kish te njejtin amanet si plaku,por ai donte ta vertetonte se ai qe pushtoi boten vdiq duarthate hmmmmm:Mendova,,,,,,,,,ai plaku kurvar paska marr mesime nga strategu :P

Ke filluar te lexosh???? :)
Histori e bukur

 • Postime: 1283
Pasion
#27 ne: 25-03-2013, 07:45:43
Ke filluar te lexosh???? :)
Histori e bukur
Jo!

Une s'lexoj. :) :S :S

 • Postime: 12743
Mishel...............
#28 ne: 25-03-2013, 08:47:22
Dhe mire ben

 • Postime: 1283
Pasion
#29 ne: 25-03-2013, 08:56:10
E amaneti!?,por lere leximin :P

 • Postime: 12743
Mishel...............
#30 ne: 25-03-2013, 09:22:55
une skam amanete......dhe as kam ne plan te le

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull
BVDGF
#31 ne: 25-03-2013, 11:28:58
E dua varrin me flutura LOL LOL se flutur jam vete LOL

 • Postime: 12743
Mishel...............
#32 ne: 25-03-2013, 11:41:04
ashtu do ta bejme ..identik si kapaku i halese LOL

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull
BVDGF
#33 ne: 25-03-2013, 11:49:44
ashtu do ta bejme ..identik si kapaku i halese LOL

Hajde shoqe hajde as te vdesesh ste le te qete LOL

 • Postime: 12743
Mishel...............
#34 ne: 25-03-2013, 12:04:19
Une po iki te ha...amanet forumin
Gerti1
#35 ne: 25-03-2013, 21:50:17
Une po iki te ha...amanet forumin

:)
Mos ka ndodhur gje andej nga magazina moj aman?

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#36 ne: 25-03-2013, 21:51:15
te me hedhi dhe ne varr ai/ajo qe sme hodhi balte ne jete

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer
flutur
#37 ne: 25-03-2013, 21:57:32
jo mor vani jo

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#38 ne: 25-03-2013, 22:01:37
ca vani eshte shen marigoja

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer
flutur
#39 ne: 25-03-2013, 22:05:08
:)
Mos ka ndodhur gje andej nga magazina moj aman?

 • Postime: 46
 • Gjinia: Femer
NYCTR87
#40 ne: 25-03-2013, 22:13:00
te me hedhi dhe ne varr ai/ajo qe sme hodhi balte ne jete

Shume e bukur kjo, m'pelqeu  :lule
Gerti1
#41 ne: 25-03-2013, 22:17:14
Va va va va vu vu vu vu . Puuuuuuuu puuuuuuu pu pu pu

 • Postime: 12743
Mishel...............
#42 ne: 25-03-2013, 22:19:13
:)
Mos ka ndodhur gje andej nga magazina moj aman?

Kontraband e gjalle keto kohe... :P

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer
flutur
#43 ne: 01-04-2013, 20:54:33
mbillni nje qipars LOL

 • Postime: 1283
Pasion
#44 ne: 01-04-2013, 20:55:46
Doren jashte une :( si plaku! :P

 • Postime: 402
 • Gjinia: Femer
Justice
#45 ne: 01-04-2013, 20:57:09
Shpresoj t'i arrij vete gjerat pa lene amanete , gjithsesi s'do lija ndonje amanet

 • Postime: 12743
Mishel...............
#46 ne: 02-04-2013, 00:42:27
Amanet hemmmmmmmmm

Mos lini qente te me dhjesin mbi varr

 • Postime: 566
 • Gjinia: Mashkull
ciarli
#47 ne: 12-10-2013, 18:38:30
''mishel te dua, nuk te mbaj me meri qe vjen dhjet ne forum"

 • Postime: 12743
Mishel...............
#48 ne: 14-10-2013, 00:04:14
Ku e do ta skalisim i dashur? Ne brendesi te varrit apo ne balle?

 • Postime: 566
 • Gjinia: Mashkull
ciarli
#49 ne: 14-10-2013, 18:05:50
ne palle e dashur