×

Ke quani kohe te ''arte''.

Ke quani kohe te ''arte''.

· 12 · 1195

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
ne: 20-02-2009, 18:05:43
Si duhet te jete shfrytezimi i kohes qe te quhet e arte?A e keni bere dicka te tille,si  dhe me ke konkretisht.

 • Postime: 7049
 • Gjinia: Femer
erlehta
#1 ne: 19-03-2009, 08:56:44
Duhet kohe per te vleresuar kohen.

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#2 ne: 11-05-2009, 12:24:05
ke quaj??!! nuk e mas dot

koha eshte nje nocion qe kemi sajuar ne njerzit, por fakti eshte qe ne ndryshojme ,natyra rreth nesh ndryshon,e koha rrjedh .... a vleresohet koha ??? JO .... a e ndalim dot? JO

 • Postime: 1300
 • Gjinia: Femer
PochoLoca
#3 ne: 12-05-2009, 14:28:32
Ajo qe nuk kthehet me pas

 • Postime: 12743
Mishel...............
#4 ne: 08-04-2013, 11:46:23
Kohe te arte quaj periudhen ne te cilen isha vetem une....me duhet te mendoja vetem per vete , pa pergjegjesi , pa mu dashur te beja kompromisa , pa qene e nevojshme te vija dike para vetes....

isha une dhe vetem une.....mund te ngjaj egoiste ...por une kshu e mendoj

ato ishin kohe te arta sepse beja cfare une doja pa me diktuar askush
thoja cfare doja pa menduar se mund te lendoja dike
shkoja ku doja pa pritur aprovimin apo mendimin e dikujt
rrija me ke doja pa vrare mendjen se paragjykohesha a jo

e shume te tjera si keto.

 • Postime: 7049
 • Gjinia: Femer
erlehta
#5 ne: 08-04-2013, 19:46:12
Femijeria......pa halle
Adoleshenca .....moshe e cmendur por e bukut
Jeta studentore konviktore....vite me kujtime te mrekullueshme
Puna mes nje kolektivi te mire
Te qenit nene  ...

Cdo kohe mund te quhet e arte

 • Postime: 1283
Pasion
#6 ne: 08-04-2013, 19:48:44
Habitem si nuk u ngopa njehere me koherat :( :(

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer
flutur
#7 ne: 16-04-2013, 11:22:47
Adoleshencen...

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull
BVDGF
#8 ne: 16-04-2013, 14:48:27
Kohen ne te cilen nuk kisha humbur asnje njeri te dashur  :(

Ajo ka qene koha e femijerise.

 • Postime: 12743
Mishel...............
#9 ne: 16-04-2013, 14:49:18
Citim nga: C'est la vie ne 16-04-2013, 14:48:27
Kohen ne te cilen nuk kisha humbur asnje njeri te dashur  :(

Ajo ka qene koha e femijerise.

mjaft tani...o kam une arsye te qurravitem o ske ti...boll

Qeshu se je edhe shtatezene

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull
BVDGF
#10 ne: 16-04-2013, 14:50:56
mjaft tani...o kam une arsye te qurravitem o ske ti...boll

Qeshu se je edhe shtatezene

Ehh ate mundohem ti kthehem ketij kolopucit edhe te bej plane per te.
U pa jeta jone, ne u plakem po na ze gjumi para TV burre grua LOL

 • Postime: 12743
Mishel...............
#11 ne: 16-04-2013, 15:03:35
u plake ti...a u dhjefsh ne gjume ti me mire