×

Njerëzit me dy fytyra

· 78 · 11003

Njerëzit me dy fytyra

· 78 · 11003

 • Postime: 12738
Mishel...............
#50 ne: 08-10-2011, 07:03:52
Eshte "merita" e fytyres tjeter per kete gje,megjithate e rendesishme eshte qe surrati e vertete do dale heret e vone sheshit, por thuaj qe deri sa te dale, mos befte shume deme.
Kete tipa jane dhe te zote dhe te pazote njekohesishte.

me ate fjaline e fundit sikur po i qan hallin.....me zoti ,pa zotesi keta po cajne historine me kordhe ne duar kohet e fundit .
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6664
 • Gjinia: Femer
erlehta
#51 ne: 14-10-2011, 23:21:31
Ku kane halle ata moj  shoqe  
Si thote i madhi Fan Noli......I pazoti eshte i zoti per te gjitha   :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2549
vullkani
#52 ne: 14-11-2011, 21:33:05
Eshte "merita" e fytyres tjeter per kete gje,megjithate e rendesishme eshte qe surrati e vertete do dale heret e vone sheshit, por thuaj qe deri sa te dale, mos befte shume deme.
Kete tipa jane dhe te zote dhe te pazote njekohesishte.
kjo eshte me e keqja se mire qe kane dy fytyra po kane dhe aftesi te mira manipuluse,por nuk arij ta kuptoj si mund te dali njeriu nga vetvetja dhe te hiqet si dikush tjeter
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2549
vullkani
#53 ne: 14-11-2011, 21:33:50
Komenti më me vlerë që kam lexuar në këtë forum deri tash...
flm po e them se me kan rastisur kohet e fundit dhe arita ta kuptoja me shum vones kur demet ishin te medha
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#54 ne: 14-11-2011, 21:59:40
Do kesh qene i pire qe ke filozofuar kaq thelle... :P :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2549
vullkani
#55 ne: 14-11-2011, 22:02:12
ka mundesi te kem qene se atere merem me filozofita un
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#56 ne: 14-11-2011, 22:49:11
ju beni gerr gerr kot....keta lloj njerezish kane mbushur jeten e sotme,,ku nuk po i ndeshim....nganjehe re na duket se edhe ne si per force zakoni jemi shenderruar si te tille
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2549
vullkani
#57 ne: 14-11-2011, 23:55:53
sdi cte besoj me njeriu se njef per tjeter dhe i del tjeter
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1503
 • Gjinia: Femer
TATU
#58 ne: 15-11-2011, 08:13:03
kjo eshte me e keqja se mire qe kane dy fytyra po kane dhe aftesi te mira manipuluse,por nuk arij ta kuptoj si mund te dali njeriu nga vetvetja dhe te hiqet si dikush tjeter

une dua te di se ku jeton ti more djale ....dhe shume vone e paske kuptuar qe ekzistojne dhe te tille persona. megjithate shoh nga postimet e tua ne teresi qe diku te paska djegur  , po te paska perveluar fare ;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2549
vullkani
#59 ne: 15-11-2011, 13:13:18
une dua te di se ku jeton ti more djale ....dhe shume vone e paske kuptuar qe ekzistojne dhe te tille persona. megjithate shoh nga postimet e tua ne teresi qe diku te paska djegur  , po te paska perveluar fare ;)
sa goc e shkathet qe qenke me goce ne te gjitha temat po kuptoke se cfar thenkam une
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1503
 • Gjinia: Femer
TATU
#60 ne: 15-11-2011, 15:16:46
sa goc e shkathet qe qenke me goce ne te gjitha temat po kuptoke se cfar thenkam une

teper e veshtire per te te kuptuar ty cfare thua  hmmmmm:
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#61 ne: 15-11-2011, 15:18:11
si perfundim si e late?
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1503
 • Gjinia: Femer
TATU
#62 ne: 15-11-2011, 15:31:46
si perfundim si e late?


qe ajo beqareshka qe njeh Vulkani  dhe qe shkon me burre te martuar ....qenka me dy fytyra  LOL....
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#63 ne: 15-11-2011, 15:32:47
jallaaaaaaa jallaaaaa....Vullka n jepi dum vetes xhan
martohu dhe dije se ajo do vij pas teje si manare LOL...
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1503
 • Gjinia: Femer
TATU
#64 ne: 15-11-2011, 15:34:23
jallaaaaaaa jallaaaaa....Vullka n jepi dum vetes xhan
martohu dhe dije se ajo do vij pas teje si manare LOL...

 LOL LOL ishalla e ndan mendjen me ne fund  LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2549
vullkani
#65 ne: 15-11-2011, 23:11:02
jome se dhe kshu beqar sjam keq se me vin ato te martuarat
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#66 ne: 16-11-2011, 09:47:19
jome se dhe kshu beqar sjam keq se me vin ato te martuarat

epo fillo praktiko zanatin e Gigolos...ne kete jete asgje nuk eshte falas :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2549
vullkani
#67 ne: 16-11-2011, 14:10:39
pse lexove gje ti qe iki falas me te martuarat un,iki me ato qe me terheqin thjesht per te fituar eksperiencew sa me shume se na ben pune me ato beqaret
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2549
vullkani
#68 ne: 16-11-2011, 14:17:57
ktu ke te drejte lurra duhen provuar te gjitha ne jete qe kur te gjesh te duhuren mos te kesh gje pishman nga jeta
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3528
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#69 ne: 18-11-2011, 21:48:29
tani jan me 20 fytyra se dy ja boja hallall..
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1010
 • Gjinia: Femer
endrrimtare
#70 ne: 19-11-2011, 22:38:17
edhe une jam dakort me lurran, ashtu si vullkani edhe ajo qe do zgjedhi ai te jete e eksperimentuar  :D mos ti len gje mangut njeri tjetrit  :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3528
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#71 ne: 19-11-2011, 22:57:34
falm qe ma meshtet mend :)                                   po sa do ket ketu ne forum nga keta n me dy fytyra ehuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuu :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#72 ne: 13-06-2012, 16:59:13
Une kam 5 fytyra...me e bukura eshte ajo qe fle gjume
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Gerti1
#73 ne: 13-06-2012, 20:18:58
Un po te kisha me shume se 1 fytyre nuk do kishte rajon policie neper bote qe te me identifikonte.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#74 ne: 18-06-2013, 18:01:18
Une kam 5 fytyra...me e bukura eshte ajo qe fle gjume

dhe me e sinqerta per me teper
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super