×

Paraja blen lumturinë!

Paraja blen lumturinë!

· 40 · 2462

 • Postime: 566
 • Gjinia: Mashkull
ciarli
#25 ne: 12-10-2013, 18:42:00
mua me kane thene prinderit se me para mund te blesh edhe dr edhe qumesht dallendysheje

 • Postime: 12743
Mishel...............
#26 ne: 14-10-2013, 00:02:50
Po tjeter?

 • Postime: 566
 • Gjinia: Mashkull
ciarli
#27 ne: 14-10-2013, 18:07:02
edhe femrat si puna jote, me buse te kuqe dhe goje erotike....Vendos ndonje foto tjeter sepse ma ngrehe mishel

 • Postime: 12743
Mishel...............
#28 ne: 14-10-2013, 21:03:01
Femrat si une jane free of charge ,por veshtire ti kesh

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer
flutur
#29 ne: 14-10-2013, 21:34:44
Paraje blen krevatin por jo gjumin..
Paraja blen trupin por jo shpirtin
Paraja blen doktorin por jo shendetin...si rrjedhim paraja blen gjithshka materiale..asgje shpirterore..pra kurre se blen lumturine...gjithmo ne nese njerezit nuk e gjejne ate te gjerat materiale..
oo sa u zgjata. :D

 • Postime: 12743
Mishel...............
#30 ne: 15-10-2013, 12:34:39
He se copy paste bere

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer
flutur
#31 ne: 15-10-2013, 20:54:28
ato shprehjet e para po..
konkluzioni made by me  :P

 • Postime: 12743
Mishel...............
#32 ne: 15-10-2013, 23:13:16
Pertova me e lexu deri ne fund ne fakt

Po besoj do kesh nxjerre nai konkluzion ultra

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#33 ne: 16-10-2013, 19:56:56
Paraje blen krevatin por jo gjumin..
Paraja blen trupin por jo shpirtin
Paraja blen doktorin por jo shendetin...si rrjedhim paraja blen gjithshka materiale..asgje shpirterore..pra kurre se blen lumturine...gjithmo ne nese njerezit nuk e gjejne ate te gjerat materiale..
oo sa u zgjata. :D

dhe pike  :D

Super  :perqafim

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#34 ne: 22-10-2013, 10:08:56
E blen e cte blere madje,

 • Postime: 566
 • Gjinia: Mashkull
ciarli
#35 ne: 22-10-2013, 16:32:58
me para mund te blesh cdokend

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer
flutur
#36 ne: 22-10-2013, 19:12:42
me para mund te blesh cdokend
Sic duket e paske provuar..je shitur..apo blere ? :D

 • Postime: 12743
Mishel...............
#37 ne: 22-10-2013, 19:55:41
me para mund te blesh cdokend

Por jo lumturine. Jo jeten!

 • Postime: 566
 • Gjinia: Mashkull
ciarli
#38 ne: 22-10-2013, 21:22:15
une nuk jam shitur sepse nuk jam shitur dot, flutur

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#39 ne: 22-10-2013, 22:38:04
Mall stok