×

Pse jemi keta qe jemi e pse bejme keto qe bejme?

Pse jemi keta qe jemi e pse bejme keto qe bejme?

· 8 · 1185

  • Postime: 1
indriti lu
ne: 04-04-2008, 18:11:54
Ne jemi keta qe jemi e bejme keto qe bejme sepse e kemi te trasheguar gjenetikisht edhe nga kultura .
« Editimi i fundit: 06-10-2010, 14:15:20 nga dreamm »

  • Postime: 411
  • Gjinia: Femer
·÷±±÷·‡±: Adrenalina :±‡
#1 ne: 06-10-2010, 14:12:08
Pse ka kaq shume filozofe e nuk i japin drejtim asnje pse-je ?

  • Postime: 3780
  • Gjinia: Femer
Misss
#2 ne: 06-09-2012, 01:01:00
LOL
Gerti1
#3 ne: 06-09-2012, 02:36:33
Obi me vje shum keq qe e the ket. Ti tani me njef mua, ke hyre dhe ke dale ke shpia ime dhe e di qe un kur regjistrohem neper forume, nuk regjistrohem me emra te vrame si Indriti Lu
Gerti1
#4 ne: 06-09-2012, 02:39:53
I vogel i vogel por punen e beja te madhe. Ishte pergjegjesi e madhe kur me dhane celsat e internetit ne dore. With great power comes great responsibility.

  • Postime: 1446
  • Gjinia: Femer
flutur
#5 ne: 22-04-2013, 12:29:51
Sepse keshtu jemi ndertuar...secili vepron sipas bindjeve te tij...secili ka rre gullat e tij..dhe cdo njeri nga ne eshte i ndryshem
Gerti1
#6 ne: 24-04-2013, 18:09:41
ose sepse kshu na do trapi.

Psh, dialogu i ketyre personave me siper me mua eshte fshi. Pse?
Sepse kshu i do trapi.

  • Postime: 7049
  • Gjinia: Femer
erlehta
#7 ne: 24-04-2013, 22:55:11
Keshtu eshte thene e aq na eshte dhene  hmmmmm:
 

Këta janë KÇK-ja e vërtetë e Shqipërisë!

Nisur nga M A XRubrika Aktualiteti

Postimi i fundit 16-05-2020, 10:26:29
nga M A X
Si te bejme update Android?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 01-04-2020, 23:57:27
nga M A X
Si te bejme update iPhone?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 01-04-2020, 23:59:59
nga M A X
Si te bejme update telefonit?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 02-04-2020, 00:04:39
nga M A X
Si te bejme krem karamel ne shtepi?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 24-03-2020, 15:04:54
nga InfoZ