×

Thënie të mençura

Thënie të mençura

· 1272 · 133061

 • Postime: 474
ness uno
#1250 ne: 15-11-2013, 10:29:14
Citoje
I'm always happy, you know why?because I don't expect anything from anyone, wait always hurts. Problems don't last forever and always have a solution. Only thing doesn't have a solution is death. Don't allow anyone to offend and humiliate you. Absolutely do not get lower self-esteem. Screams are the weapon of cowards, of those who are not right. You will always find people who will blame you for their failure but anyone of them will have what deserve. enjoy your life because is very short, love it deeply and always be happy and smiling, live your life intensely. And remember: before discussing, breathe; before talking, listen; before criticizing, examinate yourself; before writing, think; before hurting, feel; before giving up, try; before dying, Live.

William Shakespeare

 • Postime: 2109
Grens(Wiliams)
#1251 ne: 18-11-2013, 21:34:38
paska edhe budallenj te mençur? :P

 • Postime: 1449
 • Gjinia: Femer
flutur
#1252 ne: 24-11-2013, 19:39:04
I kam frike femrat e zgjuara ,kam frike se dashurohem me to.

Remark.

 • Postime: 1449
 • Gjinia: Femer
flutur
#1253 ne: 24-11-2013, 19:46:17
Githshka ka nje zgjidhje,e cila eshte e thjeshte :
Duhet te jemi gjithnje te dehur per te mos ndjere zgjedhen e rende te kohes.

 • Postime: 2109
Grens(Wiliams)
#1254 ne: 24-11-2013, 20:02:13
Githshka ka nje zgjidhje,e cila eshte e thjeshte :
Duhet te jemi gjithnje te dehur per te mos ndjere zgjedhen e rende te kohes.
..po per ate pihet shume ne zonen tende se e kane kuptu shume drejte kete shprehje me duket.. :P

 • Postime: 1449
 • Gjinia: Femer
flutur
#1255 ne: 24-11-2013, 20:34:25
Mire si te thuash ti  :D

 • Postime: 2109
Grens(Wiliams)
#1256 ne: 24-11-2013, 20:35:57
Mire si te thuash ti  :D
..kam qene njehere andej ....me zuri rakia sa hyra ne klubin e pare..pa u ulur akoma ne tavoline

 • Postime: 1449
 • Gjinia: Femer
flutur
#1257 ne: 24-11-2013, 20:38:08
Rakia ze ate qe nuk di me pi..ja fute me eks  :P

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
#1258 ne: 25-11-2013, 16:24:39
Rakia nuk zgjidh problemin. Rakia shtyn problemin.

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#1259 ne: 25-11-2013, 16:33:39
Rakia nuk zgjidh problemin. Rakia shtyn problemin.

 :D

 • Postime: 12163
 • Gjinia: Femer
dreamm
#1260 ne: 25-11-2013, 19:30:05
"Hipokriti: Njeriu qe vrau te dy prindet e tij dhe u lut per meshire duke u qare se ishte jetim." ~ Abraham Lincoln

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
#1261 ne: 25-11-2013, 20:00:19
:D

Mos me thuaj se e pi, apo?

 • Postime: 474
ness uno
#1262 ne: 30-11-2013, 19:06:53

 • Postime: 474
ness uno
#1263 ne: 01-12-2013, 19:22:23

 • Postime: 1734
 • Gjinia: Mashkull
Kisss
#1264 ne: 02-12-2013, 10:05:03
"Si u shpik feja ? Feja u shpik kur mashtruesi i pari ne toke u takua me budallain e pare ne toke." ---Mark Twain... :D

 • Postime: 474
ness uno
#1265 ne: 02-12-2013, 18:36:33

 • Postime: 1449
 • Gjinia: Femer
flutur
#1266 ne: 02-12-2013, 19:34:42
"Po te qe se Zoti kishte dashur qe njeriu te zbrapsej, do te kishte krijuar nje sy prapa kokes. Le te shohim kurdohere nga ana e agimit, nga ana e celjese, e lindjes. Krisja e drurit te vjeter eshte nje thirrje qe i drejtohet drurit te ri" *
Viktor Hygo

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#1267 ne: 05-12-2013, 22:32:16
Ka njerëz që jetojnë për buzëqeshjen tënde.. dhe ka nga ata që do të skuqen kur të kuptojnë që nuk ia kanë dalë dot ta shuajnë atë.

| Roberto Benigni

 • Postime: 12738

 • Postime: 12163
 • Gjinia: Femer
dreamm
#1269 ne: 24-12-2013, 13:33:16
"Mund te besh sikur, mund te shtiresh, por dicka qe ka mbaruar nuk kthehet." (Chuck Palahniuk)

 • Postime: 12738
Mishel...............
#1270 ne: 24-12-2013, 13:39:31 • Postime: 12738
Mishel...............
#1271 ne: 24-12-2013, 13:39:42
Ka njerëz që jetojnë për buzëqeshjen tënde.. dhe ka nga ata që do të skuqen kur të kuptojnë që nuk ia kanë dalë dot ta shuajnë atë.

| Roberto Benigni