×

Thënie të mençura

Thënie të mençura

· 1273 · 135464

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#25 ne: 07-09-2006, 00:20:08
Vjehra nuk e kujton asnjëherë kohën e nusërisë.  :-[

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#26 ne: 07-09-2006, 22:01:05
Nuk sheh syri por sheh mendja.

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull
shkenctari nr 1
#27 ne: 08-09-2006, 01:31:54
-grate nuk zbukurohen aq shume per meshkuj,sa kunder grave.
goldoni

-para femres se bukur dhe para parave te shumta nuk ka frenim.
gaga

-mashkulli,kur fejohet eshte si muaji maj,kurse kur martohet si muaji dhjetor. :D
shekspiri

-sikur meshkujt te ishin dashnore te mrekullueshem siq flasin,femrat s'do te kishin kohe as te krihen
gitri

-mashkulli eshte me i dobet,kur femra e bukur i thote me ledhati,je i forte.
 bartoni

-gruja eshte si hija;ne qoftese vrapon pas asaj ajo largohet,ne qoftese ik prej saj ajo vrapon pas teje.
gruziane

-ne vajze dhe nje pale rrobe qe i shohim shpesh e humbin vleren e vet
angleze
wiliams
#28 ne: 12-09-2006, 19:54:23

Shkoni pas atij qe di
zgjojeni ate qe nuk e di se di
mesojeni ate qe di qe nuk di
Largohuni nga ai qe mendon se di... hmmmmm:

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#29 ne: 13-09-2006, 11:50:35
Mos i beni gropen shokut se bie brenda ai pastaj.  LOL LOL LOL

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#30 ne: 14-09-2006, 14:35:03
Nuk eshte i varfer ai qe nuk ka, por ai qe nuk ngopet duke kerkuar
wiliams
#31 ne: 14-09-2006, 14:47:06
Budallai ka gjithmone mje avantazh ndaj te zgjuarit...ai eshte "i lumtur"  gjithmone.. hmmmmm:
wiliams
#32 ne: 19-09-2006, 18:25:10
Per dituri kane nevoje edhe mbreterit,ndersa per pasuri vetem te varferit.. hmmmmm:

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull
shkenctari nr 1
#33 ne: 27-09-2006, 23:07:11
-kur puna eshte e detyruar,jeta eshte roberi.
gorki


-kur punohet pak,filozofohet shume.
balzaku

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#34 ne: 02-10-2006, 18:23:21
Kurre mos lakmo gjene e tjetrit.

 • Postime: 1015
Ladyx
#35 ne: 02-10-2006, 23:25:36
Mos shkruaj gjë kur je me nerva, sepse, ndërsa plaga e gjuhës është më e keqe se e shpatës, mendo ç'ka mund të jetë ajo e pendës   hmmmmm:
   
wiliams
#36 ne: 04-10-2006, 21:30:51
Ruaju nga personat qe jane shume te uritur ose shume te ngopur sepse paraqesin gjithmone probleme.. hmmmmm:

 • Postime: 1580
sorelina
#37 ne: 05-10-2006, 17:04:12
Mos ke frikë VDEKJEN por JETEN....e keqe :D

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#38 ne: 05-10-2006, 17:09:30
Dashuria eshte celsi i hapjes se Zemres.  :D

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull
shkenctari nr 1
#39 ne: 09-10-2006, 01:06:40
-dashuria eshte si rrobat,kenaqesi eshte kur i nderron si shpesh  :D

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#40 ne: 09-10-2006, 01:08:02
-dashuria është si rrobat,kenaqesi është kur i ndërron si shpesh  :D

Kjo thenie nuk qenka e mencur fare

 • Postime: 1015
Ladyx
#41 ne: 09-10-2006, 01:09:25
-dashuria është si rrobat,kenaqesi është kur i ndërron si shpesh  :D

Fatkeqesisht meshkujt njihen si individ qe pertojne te nderrojne rrobat shpesh, dhe bile nuk i kushtojne edhe aq rendesi. Femrat i nderrojne dhe cdo here me shije LOL LOL

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#42 ne: 09-10-2006, 01:11:23
Fatkeqesisht meshkujt njihen si individ qe përtojnë te nderrojne rrobat shpesh, dhe bile nuk i kushtojne edhe aq rëndësi. Femrat i nderrojne dhe çdo herë me shije LOL LOL

Ladyx , ke fole si BURRAT  tash  :P

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull
shkenctari nr 1
#43 ne: 09-10-2006, 01:14:53
ja edhe nje thenje e menqur :P

-gruja (femra) mbetet pa fjale vetem kur puth. :S  

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#44 ne: 09-10-2006, 01:16:08
ja edhe një thenje e menqur :P

-gruja (femra) mbetet pa fjale vetëm kur puth. :S  


As atehere bile  LOL LOL LOL

 • Postime: 224
 • Gjinia: Mashkull
Gεŋтυs
#45 ne: 11-10-2006, 19:00:03
Femrat jane si autobuzat, ne nje stacion vijne e ikin.
wiliams
#46 ne: 11-10-2006, 21:12:55
Forca lind nga dhuna dhe vdes nga liria hmmmmm:

 • Postime: 64
 • Gjinia: Femer
futjakot
#47 ne: 23-10-2006, 14:20:01
Mos fol pa të pyetur kush  hmmmmm:

 • Postime: 64
 • Gjinia: Femer
futjakot
#48 ne: 23-10-2006, 14:20:16
Tri gjera nuk kthehen mbrapa:fjala e thene,shigjeta e leshuar, koha e
kaluar. hmmmmm:

 • Postime: 64
 • Gjinia: Femer
futjakot
#49 ne: 23-10-2006, 14:21:33
Po më mashtrove një herë, e ke fajin ti,po më mashtrove për herë të
dytë,
e kam fajin vet. hmmmmm: ;)
 

thenie per hipokritet

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 21-05-2020, 01:25:53
nga InfoZ
thenie te bukura per femrat

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 21-05-2020, 01:24:47
nga InfoZ
thenie anglisht shqip per veten..

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 23:03:02
nga InfoZ
thenie dashurie anglisht shqip

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 22:42:59
nga InfoZ
thenie humoristike

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 22:42:43
nga InfoZ