×

Thënie të mençura

Thënie të mençura

· 1273 · 135462

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#75 ne: 10-03-2007, 18:39:19
un dhash versionin origjinal edhe pse forumi sma pranon :D

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#76 ne: 10-03-2007, 18:41:41
O pika me gjithe origjinalitet ty  LOL

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#77 ne: 10-03-2007, 19:03:24

Mos u deh me uje

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#78 ne: 12-03-2007, 12:15:41
Shmangiu besimit tek aparenca

 • Postime: 224
 • Gjinia: Mashkull
Gεŋтυs
#79 ne: 08-05-2007, 15:03:28
Rruga e suksesit eshte gjithnje ne ndertim

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#80 ne: 10-05-2007, 04:03:17
Simboli i jetes sone e ka emrin, force.

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#81 ne: 18-05-2007, 00:43:20
Te besosh se je i forte..eshte rrezik i madh.

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#82 ne: 26-05-2007, 18:58:49
Dashuria eshte nje zemer ne dy trupa.

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#83 ne: 07-06-2007, 09:06:02
Ruhu per te mos qene "nje liber i hapur", ne te cilin te gjithe te munden te lexojne sipas qejfit te tyre.

 • Postime: 336
 • Gjinia: Femer
Lizi
#84 ne: 07-06-2007, 14:32:35
Njeriu qe la rrugen e vjeter per ate te rene  di se cfare la s'di se cfare gjene .(populli)
Vonesa eshte hajdutja e kohes. (C.Dikins)
Nuk jemi lindur vetem ,per vehten tone. (Platoni)
Ajo qe nuk vjen nga zemra  , nuk hyn ne zemer. (thenie turke)
 Injoranca (ndonjehere) eshte lumturi. (Matrix)

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#85 ne: 07-06-2007, 14:54:03
Miku i mire eshte ai person, prane se cilit mund te mendosh me ze

 • Postime: 5949
SmiLey
#86 ne: 11-06-2007, 18:12:02
Kenaqesia e vendit te punës sjell perfeksion ne punën e kryer.

(me duket se është e Aristotelit si thenie... dhe e tillë është per mua :))

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#87 ne: 14-06-2007, 12:54:53
Ujerat e qete jane te thelle.

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#88 ne: 29-06-2007, 19:30:48
Dy sy te medhenj e plot drite kane fuqi te bejne, qe te duket e bukur dhe fytyra me fatkeqe.

 • Postime: 137
 • Gjinia: Mashkull
misterioz
#89 ne: 30-06-2007, 10:33:24

Humbisni një orë në mëngjes dhe s'do ta gjeni gjithë ditën ? ShekspirPse po ta humbasesh ate ore ne dreke a e gjen valle!!?? :D
Une.

 • Postime: 519
 • Gjinia: Mashkull
prijsi
#90 ne: 30-06-2007, 11:21:00
tre gjera i japin kuptim jetes.familja,atdheu leku

 • Postime: 137
 • Gjinia: Mashkull
misterioz
#91 ne: 30-06-2007, 13:18:50
tre gjëra i japin kuptim jetës.familja,atdheu leku

Po "amoren" ku e le apo ta mbajme me dore.

 • Postime: 519
 • Gjinia: Mashkull
prijsi
#92 ne: 30-06-2007, 13:24:20
ti mbaje edhe me shkume po deshe,por tek familja nuk nenkuptohet vetem nene e babe po edhe familja jote...apo e ke fjalen per dashurine e adoleshences qe te gjithe e humbin nje dite e shohin gjera me reale....

 • Postime: 1580
sorelina
#93 ne: 30-06-2007, 22:21:49
"Nese do ta njohesh personalitetin e tij te vertete, duhet ta shohesh ne shtepi ose ne nje post drejtues".

 • Postime: 137
 • Gjinia: Mashkull
misterioz
#94 ne: 30-06-2007, 23:12:20
ti mbaje edhe me shkume po deshe,por tek familja nuk nënkuptohet vetëm nene e babe po edhe familja jote...apo e ke fjalën për dashurinë e adoleshences qe te gjithë e humbin një ditë e shohin gjëra me reale....

E kisha fjalën për seksin.


Kujdes ne fjalet qe thua!!!

« Editimi i fundit: 01-07-2007, 00:55:54 nga M A X »

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#95 ne: 02-07-2007, 18:15:02
Mos harro se optimizmi me cdo kusht paraqet nje force, por edhe nje rrezik.

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#96 ne: 23-08-2007, 13:22:14
Injoranca përgjigjet gjithmonë me siguri,ndërsa shkenca nuk pergjigjet veç duke ezituar.

 • Postime: 1533
Karatisti
#97 ne: 23-08-2007, 16:36:07
Mund te humbesh shume lek duke ndjekur femra, po kurre nuk humbe femra duke ndjekur lekun!

 • Postime: 1580
sorelina
#98 ne: 03-09-2007, 20:01:50
Ideja eshte tek shpirti, cilesia eshte tek objekti.

 • Postime: 1443
 • Gjinia: Femer
Englishbee
#99 ne: 03-09-2007, 20:08:39
Humbjen e kupton vetem ai qe njehere fiton!
 

thenie per hipokritet

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 21-05-2020, 01:25:53
nga InfoZ
thenie te bukura per femrat

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 21-05-2020, 01:24:47
nga InfoZ
thenie anglisht shqip per veten..

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 23:03:02
nga InfoZ
thenie dashurie anglisht shqip

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 22:42:59
nga InfoZ
thenie humoristike

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 22:42:43
nga InfoZ