×

Tradhtia - Kush tradhton me shume dhe cfare na shtyn te tradhtojme!!!

· 90 · 3798

Tradhtia - Kush tradhton me shume dhe cfare na shtyn te tradhtojme!!!

· 90 · 3798

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
ne: 12-09-2009, 16:30:09
Kush tradhton me shume femrat apo meshkujt.Perse ndodh kjo cilat jane shkaqet qe te cojne atje?
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1300
 • Gjinia: Femer
PochoLoca
#1 ne: 06-10-2009, 14:07:13
Tegjithe ore tradhetojme... LOL

Na e do shoqja qejflleshke te dy paleve LOL LOL por dhe vjen nga pakenaqesia qe mund te kesh nga partneri edhe monotonia e lidhjes  ;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 800
 • Gjinia: Femer
Masha
#2 ne: 10-10-2009, 15:23:27
Mendoj qe tradhtia ka te beje me karakterin e njeriut.
Ka persona qe edhe pse kane nje jete te kenaqshme me partnerin apo partneren e tyre, perseri e kane te pamundur te frenojne veten perballe femrave apo meshkujve te tjere. Gjithashtu mendoj se jane meshkujt ata qe priren me teper ndaj tradhtise, sepse udhehiqen me teper ndaj instiktive seksuale se sa ndaj arsyes.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 173
 • Gjinia: Femer
Enush
#3 ne: 11-10-2009, 13:21:11
Mendoj se te dy tradhetojne, ne momente dhe rrethane te ndryshme...

Per meshkujt eshte me e lehte te tradhetojne... Nje mashkull tradheton edhe me nje femer qe se don fare... Femrat jane ndryshe, e kan menduar pak me gjate kete veprim...
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 907
 • Gjinia: Mashkull
moçali
#4 ne: 12-10-2009, 18:21:03
Çdo gjë që ndodh, e ka një shkak..
Çdo tradhti, është pasojë e një lidhje të gabuar..
Për çdo gabim, qoftë ky edhe pa vetëdije, do ta paguash një çmim..
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#5 ne: 12-10-2009, 22:27:12
Çdo gjë që ndodh, e ka një shkak..
Çdo tradhti, është pasojë e një lidhje të gabuar..
Për çdo gabim, qoftë ky edhe pa vetëdije, do ta paguash një çmim..


keshtu e mendoj e une
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#6 ne: 20-10-2009, 11:50:47
Nuk e di se une per vete jam ne lidhje femer femer :D :D

si moj LOL LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 83
 • Gjinia: Mashkull
teverlani
#7 ne: 20-10-2009, 12:01:44
Populli thot:femra i ka floket e gjata mendet e shkurta.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#8 ne: 20-10-2009, 12:03:01
Populli thot:femra i ka floket e gjata mendet e shkurta.

qe domethene???

thone dhe qe mashkulli shoku i qenit  :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull
Kijameti
#9 ne: 20-10-2009, 17:00:28
mendoje se tradhetia nuk ka te beje fare me gjinine...
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6969
 • Gjinia: Femer
kengaime
#10 ne: 20-10-2009, 21:27:30
Trathtaret trathtojne :P......... trathtia nuk ka gjini
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 83
 • Gjinia: Mashkull
teverlani
#11 ne: 20-10-2009, 21:30:14
Tradhtia e par kaqen, kur hava e ka tradhtu ademin.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6969
 • Gjinia: Femer
kengaime
#12 ne: 20-10-2009, 21:33:10
Me ke e trathtoi aman?   :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 83
 • Gjinia: Mashkull
teverlani
#13 ne: 20-10-2009, 21:36:01
Ja ka dhan mollen me hanger ademit.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#14 ne: 20-10-2009, 22:10:05
e kush i tha per mollen havase ? :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#15 ne: 20-10-2009, 22:23:48
kush tradhton me shume, nuk e di.....ndersa pse tradhetojme, them se ka te beje me te kaluaren tone prej kafshe......
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#16 ne: 20-10-2009, 22:28:57
desh harrova....mua me shtyn zemergjersia....... :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#17 ne: 20-10-2009, 22:43:31
me te kaluaren tone prej kafshe......

ca lloj kafshe je ti me qe ra fjala  :P lool

 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#18 ne: 20-10-2009, 22:46:57
ca lloj kafshe je ti me qe ra fjala  :P lool


Hamshor :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#19 ne: 20-10-2009, 22:49:00
qenke te lloji 4 thundrak atehere :D loool
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#20 ne: 20-10-2009, 22:50:36
4 the......dyfishoje. .... :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#21 ne: 20-10-2009, 22:51:52
leje se e gjeta qenke ke lloji mburravecave me duket :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull
Kijameti
#22 ne: 20-10-2009, 22:56:10
Tradhtia e par kaqen, kur hava e ka tradhtu ademin.

e Ademi ke e trdhetoi...?
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#23 ne: 20-10-2009, 22:57:24
ke te drejte.....internet i nuk na e jep mundesine e proves :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#24 ne: 20-10-2009, 23:20:56
kujt i jepet mundesia tradheton. Te gjithe e perfshijme gjenin e tradhetise ne vetvete, rendesi ka qe te shijoje. :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super