×

Tradhtia - Kush tradhton me shume dhe cfare na shtyn te tradhtojme!!!

Tradhtia - Kush tradhton me shume dhe cfare na shtyn te tradhtojme!!!

· 90 · 4571

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#50 ne: 08-01-2012, 00:21:37
pi vere ti?  :D

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#51 ne: 08-01-2012, 00:22:23
Ehe...... Po ti?

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#52 ne: 08-01-2012, 00:23:39
kush vere eshte me e mire e reja apo e vjetra

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#53 ne: 08-01-2012, 00:26:31
Varet si e kan mirmbajt ate veren...... :D
 Nqs mire..... E vjetra

Pastaj varet nga momenti.... Per nje te shpejt (dreke).... E reja

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#54 ne: 08-01-2012, 00:29:14
LOL

me pelqeu pergjigjia

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#55 ne: 08-01-2012, 00:33:11
Sma the veren tende te preferuar :S

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#56 ne: 08-01-2012, 00:34:10
vere e stazhionuar mire me arome te mire shije te mire dhe te dashur ne fund ;)

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#57 ne: 08-01-2012, 00:52:26
Komlimentet e mija per njohjen enologjike :D

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#58 ne: 08-01-2012, 00:56:32
Flm

kam njohuri te mira ne shume gjera :P

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#59 ne: 08-01-2012, 01:30:16
Si psh????

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#60 ne: 08-01-2012, 01:31:38
posto me shpesh te ZY qe te ti shpalos ngadale :P

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#61 ne: 08-01-2012, 01:44:00
Shi shi shi
Si ta quajme....
Korrupsion :P :P :P

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#62 ne: 08-01-2012, 01:45:27
korrupsion do quhej ne rast se une do perfitoja te mira materiale :P

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#63 ne: 08-01-2012, 01:48:15
Hahaha

Si ishte ajo puna e Arkimedit??? :D

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#64 ne: 08-01-2012, 01:52:53
ne 2 te nates do me te te shpjegu fiziken ty


po ligjin e pare te Newton e di ti? :P

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#65 ne: 08-01-2012, 01:54:26
Me ate punen e molles, apo jo??? :D

Mua me pelqen pjeshka

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#66 ne: 08-01-2012, 01:56:23
jo ska te beje as me molle as me pjeshke e as me fiq por me inercine

dhe dashke me rregullu lavatrice ti .. sdi ligjet baze te fizikes sdi :P

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#67 ne: 08-01-2012, 01:59:34
Un ligjin e inercis e kam zghidh me koh :D

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#68 ne: 08-01-2012, 02:00:29
ne sa kohe? :d

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#69 ne: 08-01-2012, 02:03:40
Ka nja 14 vjet..... Kam vazhdu heret :D

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#70 ne: 08-01-2012, 02:05:45
ne 4 kohe duhet te thoje ... kohet e motorrit :P LOL

u skualifikove

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#71 ne: 08-01-2012, 02:08:44
Teta mesuese........ :(

Ne teorit fizike sjam shume mire...
Ne ato praktike ama :P

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#72 ne: 08-01-2012, 02:10:52
praktika mbetet per tu verifikuar

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#73 ne: 08-01-2012, 02:13:15
Ne rregull znj. Mesuese :P

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#74 ne: 08-01-2012, 02:14:09
me fal kam respekt per moshen profesor  :P
 

Tradhtia ndaj burrit

Nisur nga V@GαβθηDRubrika Qesh

Postimi i fundit 18-07-2013, 00:13:13
nga V@GαβθηD
Tradhtia

Nisur nga M A XRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 03-07-2020, 11:29:12
nga InfoZ
Kur tradhtia forcon dashurinë!

Nisur nga ßåßy ღRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 05-02-2011, 11:18:14
nga stalion
Kur tradhtia forcon lidhjen në çift

Nisur nga BerniRubrika Diskutime

Postimi i fundit 01-10-2013, 16:41:17
nga ciarli
Pse lind tradhtia në çift?

Nisur nga BerniRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 03-01-2011, 16:38:15
nga Berni