×

Tradhtia - Kush tradhton me shume dhe cfare na shtyn te tradhtojme!!!

Tradhtia - Kush tradhton me shume dhe cfare na shtyn te tradhtojme!!!

· 90 · 4572

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#75 ne: 08-01-2012, 02:16:52
Ska gje..... Mosha eshte thjesht anagrafike...
Meritat znj. Mesuese.....meritat :D

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#76 ne: 08-01-2012, 02:18:48
Une theme te dy, pasi eshte dicka e balancuar kjo gje. ;)

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#77 ne: 08-01-2012, 02:20:06
Une theme te dy, pasi eshte dicka e balancuar kjo gje. ;)

une thashe se e ftillova temen prap duhet te nis nga fillimi :P

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#78 ne: 08-01-2012, 02:21:10
Po, ja nisim, te dy. Do shikojm ku do dali.  :perqafim

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#79 ne: 08-01-2012, 02:22:34
2.22

nani une

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#80 ne: 08-01-2012, 02:23:16
Lali..... Prit se jemi tre..... :D :P

 • Postime: 12743
Mishel...............
#81 ne: 06-07-2012, 14:38:08
Kush tradhton me shume femrat apo meshkujt.Perse ndodh kjo cilat jane shkaqet qe te cojne atje?

une tradhetoj me shume. shkaqet ? ceshtje qejfi...he ca do thush tashi LOL
Gerti1
#82 ne: 06-07-2012, 17:02:30
Kush tradhton me shume femrat apo meshkujt.Perse ndodh kjo cilat jane shkaqet qe te cojne atje?

Mu nuk me duket gare kjo. Varet nga veni ne ven nga situata ne situate.
Un them se kjo ndodh ngaqe jemi kafshe inteligjente se po te udheheqeshim nga instikti si kafshet e tjera, nuk do e dinim se ca ishte tradhetia si koncept.
Pra ne i vejme frena vetes. Mua personalisht nuk me pelqejne frenat, por situata shoqerore te ben te vesh frena.

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#83 ne: 06-07-2012, 21:07:49
une tradhetoj me shume. shkaqet ? ceshtje qejfi...he ca do thush tashi LOL

ti po ti

Gerto dakort me ty

 • Postime: 12743
Mishel...............
#84 ne: 06-07-2012, 21:44:04
kjo ste le as te thush te verteten LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#85 ne: 06-07-2012, 21:55:46
kjo ste le as te thush te verteten LOL

Po Shej nuk e ditka qe e verteta eshte e hidhur dhe nuk pranohet?  :P

 • Postime: 12743
Mishel...............
#86 ne: 07-07-2012, 09:38:34
Po Shej nuk e ditka qe e verteta eshte e hidhur dhe nuk pranohet?  :P

mesoja pak ti mi :P

 • Postime: 566
 • Gjinia: Mashkull
ciarli
#87 ne: 05-10-2013, 19:37:40
me shume tradhetojne femrat, qe jane mendjelehta dhe vijne vete,,

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#88 ne: 06-10-2013, 13:50:50
Ai/Ajo qe nuk eshte I/e lumtur me dike dhe ska respekt per veten.
Gerti1
#89 ne: 04-11-2013, 16:40:06
O debile, po respekti per veten ca hy ketu?
 

Tradhtia ndaj burrit

Nisur nga V@GαβθηDRubrika Qesh

Postimi i fundit 18-07-2013, 00:13:13
nga V@GαβθηD
Tradhtia

Nisur nga M A XRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 03-07-2020, 11:29:12
nga InfoZ
Kur tradhtia forcon dashurinë!

Nisur nga ßåßy ღRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 05-02-2011, 11:18:14
nga stalion
Kur tradhtia forcon lidhjen në çift

Nisur nga BerniRubrika Diskutime

Postimi i fundit 01-10-2013, 16:41:17
nga ciarli
Pse lind tradhtia në çift?

Nisur nga BerniRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 03-01-2011, 16:38:15
nga Berni