Problem me forumin!

· 672 · 34680

Problem me forumin!

· 672 · 34680

 • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  V@GαβθηD
  #660 ne: 03-05-2013, 11:56:32
  PO! Kam probleme serioze me forumin!! Nuk mund ta braktis dot fare! Keni zgjidhje?
 • i identifikuar
  Mishel...............
  #661 ne: 03-05-2013, 12:04:50
  PO! Kam probleme serioze me forumin!! Nuk mund ta braktis dot fare! Keni zgjidhje?

  Jo tashme je nen rrethin vicioz....durim nje dite do te te kaloj
 • i identifikuar
  Gerti1
  #662 ne: 12-06-2013, 19:30:11
  Kjo llogaria Lajme sikur nuk ka sjell shume lajme keto kohet e fundit.
  Nuk e di nese e keni vene re, por kjo eshte dicka e pa-pranueshme dhe aspak toleruese.
 • i identifikuar
  Gerti1
  #663 ne: 12-06-2013, 20:44:08
  Ti Makso je specie qe nuk ke te ardhme sipas teorise se evolucionit te Darvinit.
  Pasi ti nuk mund te leshosh do te vjetren dhe te perqafosh te renë.

  Vari trapin te gjith modifikimeve qe ke bere ketu dhe futi nji upgrade ne versionin 2.0 pasi jo vetem qe nuk i ben dot Block nji personi si psh Lajme por nuk i shenon dot as temat si te lexuara ne menyre qe mos te shofesh 90 faqe me idiotizma nga llogaria Lajme.

  Je specie pa te ardhme ti dmth. Ne librat e Historise ti nuk do permendesh asnjihere dhe do jesh askushi.
 • i identifikuar
  Mishel...............
  #664 ne: 12-06-2013, 20:50:12
  me kte qe ke thone do hash ti block jo llogaria lajme
 • i identifikuar
  Gerti1
  #665 ne: 12-06-2013, 21:00:13
  Kjo do vertetoje qe ai ka ngec ne te kaluar dmth dhe nuk e gelltit dot te renë.
 • i identifikuar
  Mishel...............
  #666 ne: 12-06-2013, 21:02:15
  ne kete bote mizore e reja shqyhet me dhome nga e vjetra..lufte per ekzistence
 • i identifikuar
  Gerti1
  #667 ne: 12-06-2013, 21:05:00
  Kan ardh koh te keqija. Ka fillu me honger robi robin dhe Darvini thot qe ai qe fiton, ka me shume probabilitet me lon pasardhes me cilesi fituese.
 • i identifikuar
  Gerti1
  #668 ne: 04-11-2013, 20:34:37
  Maksi eshte mesu me kushte shume me te ulta se normalja prandaj nuk i bo upgrade forumit.

  Mu me kan then qe ky nuk ka as banjo, nuk ka as dush dhe krevatin e ka prej dërrase.

  Do thush ti - Kush te tha?

  Keta te National Geographic me than se donin me bo nji serial per Maksin ngaqe thuhet qe ka prejardhje Neandretale.

  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  V@GαβθηD
  #669 ne: 23-11-2013, 23:04:05
  Kan ardh koh te keqija. Ka fillu me honger robi robin dhe Darvini thot qe ai qe fiton, ka me shume probabilitet me lon pasardhes me cilesi fituese.

  Teoria e darvinit ra bashke me vdekjen e tij......

  Gerto, ti e xhelozuake shume Maksin.....

  Thuajme, ç´do fitoje ti, sikur Maksi do i bente nje "upgrade", te riperterinte forumin?

  Dhe ç´do humbisje ti, nese Maksi nje gje te tille s´do ta bente kurre?

  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  V@GαβθηD
  #670 ne: 25-11-2013, 20:05:34
  O...hojaaa...urdher o?  :P

  Tema mbyllet!

  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  Gjumashi
  #671 ne: 25-11-2013, 23:29:33
  O mer, cpatet? Kaq te dobet qenkeni, sa qe nuk arritet te perballoni icik te ftohtin qe sa po ka filluar, vaj halli me ju, kur do bie bore!

  Gerto, sa i perket a do bejm update ose upgrade, ateher po te theme, qe kjo do shtrohet si problem dhe ne pjesen e stafit dhe do i kerkohet Admineve, ti hidhet nje sy.

  Kurse sa per ty Vagabond, ske pse i merre gjerat kaq me zemer. Secili ka te drejten e mendimit. Keshtu, qe vazhdoni postimet neper rubrika tjera dhe mos beni shume zhurme.

  Naten nje here nga une.

  xx
  Për forumin Zeri Yt dhe forumet ne përgjithësi

  Nisur nga kid ne Meta

  4 Pergjigje
  1906 Shikime
  Postimi i fundit 12-11-2006, 19:20:32
  nga FareTop
  xx
  Problem shpejtesie...

  Nisur nga ·÷±±÷·‡±: Adrenalina :±‡ ne Meta

  10 Pergjigje
  775 Shikime
  Postimi i fundit 04-10-2010, 12:23:36
  nga ·÷±±÷·‡±: Adrenalina :±‡
  xx
  Kam problem me mesazhet..

  Nisur nga ZUZUNA ne Meta

  2 Pergjigje
  4322 Shikime
  Postimi i fundit 12-06-2008, 14:09:39
  nga mishel
  xx
  Problem me emailin e pranimit

  Nisur nga Veptima ne Meta

  1 Pergjigje
  495 Shikime
  Postimi i fundit 07-03-2013, 16:59:38
  nga Kisss