Microsoft Day, me 1 dhjetor në Tiranë - Microsoft | Windows

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Microsoft Day, me 1 dhjetor në Tiranë

· 2 · 389

Microsoft Day, me 1 dhjetor në Tiranë

· 2 · 389

 • Postime: 27977
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  ne: 13-11-2011, 17:00:55
  Me 1 dhjetor 2011 në ambientet e “Hotel Sheranton”, Microsoft Albania organizon “Microsoft Day”, ne ç’rast pritet të prezantohen risitë më të fundit teknologjike para audiencës shqiptare nga gjiganti teknologjik Microsoft.
  Microsoft Day është eventi më i madh i teknologjisë së informacionit i mbajtur në Shqipëri. Tradicionalisht mbledh së bashku profesionist, inxhinierë të zhvillimit, arkitektë software dhe menaxherët e biznesit të IT. Edhe këtë vit pritet të ketë intersim të madh dhe për shkak të kësaj zyra e Microsoft Albania ka njoftuar se të interesuarit për të marr pjesë në këtë event duhet të sigurojnë biletën e tyre online.

  Përfaqësues të Microsoft Albania kanë shtuar se duhet bërë konfirmimi për pjesëmarrje megjithëse nuk kemi pranuar ndonjë informacion se ku dhe si por me gjasë duhet të bëhet duke kontaktuar zyrtarë të Microsoft në Tiranë.

  Ashtu si vitin e kaluar edhe këtë vit PCWorld Albanian do të jetë atje për të përcjellë nga afër ngjarjen dhe për t’ju sjellë inforamcionet më të fundit para jush. /pcworldalbanian

  • Postime: 1113
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #1 ne: 24-12-2011, 03:10:49
  Nuk e kisha pare me pare kete se do kisha mare pjese, por nuk na tha njeri se cafre u be lol? hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm:

  Temat e fundit