Socl - rrjeti social nga Microsoft - Microsoft | Windows

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Socl - rrjeti social nga Microsoft

· 1 · 349

Socl - rrjeti social nga Microsoft

· 1 · 349

 • Postime: 27979
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  ne: 22-11-2011, 16:09:29
  Nëpër internet tashmë po qarkullojnë disa foto të rrjetit të ri social nga kompania Microsoft e quajtuar “Socl.”

  Raporte të ndryshme tregojnë se Microsoft është duke punuar brenda kompanisë në bashkëpunim me shumë ekipe të specializuara në mënyrë që ky rrjet social të dalë i mirë në të gjitha sferat.

  “Socl është një nga projektet që ne jemi duke eksploruar. Ne do të ju njoftojmë sa më shpejtë të jetë e mundur, kur rrjeti social Socl të arrijë të jetojë,” tha Microsoft në një deklaratë.

  A ka Microsft ndonjë shansë që të kaloj Facebook-un, Google+-in e rrjetet e tjera sociale, apo ajo po punon në këtë projekt shumë vonë? Na tregoni në komente mendimet tuaja rreth rrjetit social nga Microsoft, Socl./itshqip  Burimi: http://www.itshqip.com/#ixzz1eRmjJCwC

  Temat e fundit