Miss-et Shqiptare

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Me te bukurat e shqiptarise. Miss Shqiperia - Miss Albania.

Pergjigje nga: omega, Lajmet, olti

Hygerta Sako (info, foto, video)

Ωμέγα
23-03-2021, 10:02:17
....
hygerta_sako_20210320_214433_0.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
12-09-2013, 00:50:02

Antigona Sejdiu mund te fitoje “Miss World 2013”

Shqiptarja Antigona Sejdiu mund te fitoje “Miss World 2013”      Shqiptarja Antigona Sejdiu mund te fitoje “Miss World 2013”" title="Shqiptarja Antigona Sejdiu mund te fitoje “Miss World 2013”" />Ceremonia e parë e garës për zgjedhjen e Miss World 2013, ka nxjerrë disa nga favor...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

ßåßy ღ
28-09-2012, 17:24:48

“Miss Globe 2012” në Vlorë, Krenar Ahmetaj prezanton spektaklin

Vlorë, 28 shtator 2012, NOA- Do të ndihet era e festimeve për 100 vjetorin e pavarësisë së Shqipërisë edhe në spektaklin ndërkombëtar të bukurisë, “Miss Globe 2012”. Organizatori për të shtatin vit në Shqipëri i këtij spektakli ka zgjedhur, jo rastësisht, Vlorën qytetin ku do të mbahet ky edicio...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
Vip News
15-12-2010, 19:50:23

Lorena Çika dhe Suada Sherifi, dy modelet tregojnë linjat seksi…

Lorena Çika dhe Suada Sherifi, dy modelet tregojnë linjat seksi…      Të dukesh bukur ka qenë prioritet i të gjitha fytyrave tona publike, e veçanërisht gjinisë femërore. Femrat e ekranit mundohen me çdo kusht të jenë sa më të përsosura, qoftë natyrale apo dhe me ndonjë ndërhyrj...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
Vip News
01-11-2010, 02:50:07

Morena Taraku & Leonard Berisha fituesit e “Miss & Mister Kosova 2010″

Morena Taraku & Leonard Berisha fituesit e “Miss & Mister Kosova 2010″      Morena Taraku është zgjedhur Miss Kosova 2010, në spektaklin që u mbajt në Hotel Katana të Kastriotit. Mister Kosova 2010 është Leonard Berisha, ndërsa shoqëruesit e tij ishin Robert Frokaj, Meti Alshiqi...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
Vip News
03-10-2010, 13:50:05

Rrëfehen Ermal Merdani & Arnita Beqiraj, Miss & Mister Albania 2010

Rrëfehen Ermal Merdani & Arnita Beqiraj, Miss & Mister Albania 2010      Arnita dhe Ermali, dy finalistët e Miss dhe Mister Albania 2010 rrëfejnë për SH2 emocionet e fitores, planet e tyre për të ardhmen. Të mirat dhe të metat që kanë tek vetja, pasionet e fshehura dhe të dy ia ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
07-08-2010, 00:50:27

“Miss Globe 2010” në Sarandë: Mbi 100 jahte do të rrethojnë skenën mbi det

Mbi 100 jahte nga Korfuzi do të rrethojnë skenën mbi det të spektaklit të bukurisë “Miss Globe”, që do të kurorëzojë më të bukurën e globit në detin e mrekullueshëm të Sarandës, në 25 shtator.

Pergjigje nga: dude, malsoree, ludovicu

AlbanianTopModels

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

ProudToBeAlbanian
02-10-2008, 01:36:21

Egla Harxhi "Miss World Albania 2008"

Miss World Albania 2008: Egla HarxhiAge: 17 Height: 174cmLanguages: Albanian, English and ItalianEgla was born and grew up in Tirana, the capital of Albania, a city that is working hard for economic and social develop...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

BabyDance
16-07-2008, 19:04:56

Arta Kamberi-Perfaqeson Kosoven ne Miss Europa/08 ne Ceki

Thyen akullin… Arta Kamberi, 18 vjeçare nga Presheva, këtë vit pritet të përfaqësojë Kosovën në Miss Evropa 2008, që do të mbahet në Çeki.Fillimisht ajo është përzgjedhur përcjellëse e parë në “Miss Kosova 2007”, ndërkaq para një muaji në “Miss Shqipëria” është përzgjedhur përcj...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: ALBANIAN CHICK, BeRni

Fatjona Spahia dhe Oklend Hyseni, Miss dhe Mister Durrësi 2008

ALBANIAN CHICK
18-06-2008, 15:05:57
Këtu keni një video nga Shpallja e Fituesve
hmmmmm:MUND TE MA DERGOSHE VIDJON E FITUESVE TE MISS DHE MISTER DURRESI NE EMAILIN TIM THANKS ALOT REALLY APPRECIATE IT
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Dont speak, Bujk101, BeRni

Enkelejda Bargjo

Dont speak
17-02-2008, 19:14:24
Pershendetje shoqe klase
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: endritii, Dor-ina, eurogina

“Miss Albania 2007”

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
28-10-2007, 12:49:07

“Miss Kinemaja” shqiptare, e pesta në “Miss Europa Junior”

Çeki, Erisa Maqellari ka marrë vota maksimale nga shumë anëtarë të jurisë ndërkombëtare. Intervista, Petri Bozo: “Pas Çekisë, radhën e ka Hong Kongu”Pas kthimit të tij në Tiranë nga konkursi i bukurisë “Miss Europa Junior”, që u zhvillua kohët e fundit në Ostrava të Çekisë kemi ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
22-08-2007, 09:15:18

"Miss dhe Mister Plazhi 2007"

Durrësi zgjedh Miss dhe Mister Plazhi 2007Argëtim, prirje për të shfaqur linjat e trupit, tendencat e fundit të rrobave të banjës, por edhe për të zgjedhur bukurinë e plazhit. "Miss dhe Mister Plazhi 2007", ka qenë konkursi më i...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
16-08-2007, 16:15:08

Viola Gaxhenji, Përfaqësuesja e Shqipërisë te Miss Turizmi në Turqi !

EMRI: Viola GaxhenjiDATELINDJA: 5 gusht 1988GJATESIA: 177cmPASHA: 55 kilogramNGJYRA E FLOKEVE: BjondeNGJYERA E SYVE: KafePROFESIONI: modeleARSIMIMI: Studente viti i parë psikologjiUniversiteti i shkencave sociale Tiranë.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

BabyDance
28-04-2007, 07:38:29

Sidorela - Missi që zgjedh familjen

Sidorela - Missi që zgjedh familjenMisi që nuk ndoqi rrugën e karrierës së spektakleve televizive apo dhe botës së filmit (vetëm një herë u shfaq si aktore)e ndan sot jetën me familjen dhe punën e saj. E mënjanuar nga skena me dëshirën e saj, larg intervistave dhe ftesave që...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
23-04-2007, 01:38:23

Një Miss shqiptar triumfon në Turqi !

Ka triumfuar mes25 vajzave nga egjithë bota dukesjellë me vetekurorën e “Miss CapitalCity of the World”.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe