Miss-et Shqiptare - 2

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Me te bukurat e shqiptarise. Miss Shqiperia - Miss Albania.

Berni
14-01-2007, 15:57:51

Ku janë dhe çfarë bëjnë sot miset shqiptare ne vite !

Cilat janë mbajtëset e kurorës së bukurisë shqiptare në vite
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
13-01-2007, 15:41:52

Valbona Selimllari !

Pse u largova për tre vjet nga skenaDuke qenë e para vajzë, që mb...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
07-11-2006, 10:21:39

"Miss & Mister Durrësi 2006".

Një 15-vjeçare shpallet bukuroshja e Durrësit Në konkursin "Miss dhe Mister Durrësi" fituan Artrita Kashari dhe Erald RrjolliQyteti 3000-vjeçar ka kurorëzuar më të mirët e bukurisë dhe hijeshisë rinore të vitit 2006, gjatë një s...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
30-10-2006, 21:06:06

Miss Evropa 2006 !

Është një franceze, vajza më e bukur e Evropës. Bukuroshja Alexandra Rosenfeld, Miss Franca 2006, ka arritur të fitojë titullin në finalen e zhvilluar në kryeqytetin ukrainas, Kiev. Bionde e gjatë i metër e 73 centimetra, Aleksandra është zgjedhur më e buka nga një juri ndërkombëtare me në krye ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
Prishtinasja
29-10-2006, 14:11:54

Miss KOSOVA 2006

BESA GASHI, MISS KOSOVA 2006Për herë të parë një vajzë nga Drenasi merr kurorën e më të bukures, nga spektakli që u mbajt, në sallën 1 tetori, në Prishtinë, nën patronatatin e "Agnesa Vuthaj Association". Besa studente e vitit të dytë, në Fakultetin Ekonomik të UP-së.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Enea, celjeta

Miss Bota 2006!

Aida
01-10-2006, 16:19:58
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Dor-ina, BeRni, fregen

Miss Shqipëria 2006!

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
26-03-2006, 19:37:03

Miss & Mister Saranda

Klaudia Bogdo, 17 vjeç, nxënëse e vitit të dytë në gjimnazin "Hasan Tahsini" dhe Agustin Goga, 18 vjeç, nxënës i vitit të IV të shkollës së mesme ekonomike janë fituesit e titullit "Miss dhe Mister Saranda 2006", organizuar mbrëmjen e së mërkurës në kinoteatrin e qytetit. Në konkursin e bukurisë...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: angeldeviled, LinaVl, BeRni

Miss Tirana 2005

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Dor-ina, jonalife, Butrina

Enkeleda Bargjo, "Miss turism of globe"

ProudToBeAlbanian
06-06-2005, 20:18:15
:alb:
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe