×

Cila nga Misset Shqiptare ne vite ju pelqen me shume?

Cila nga Misset Shqiptare ne vite ju pelqen me shume?

· 53 · 14512

 • Postime: 2218
 • Gjinia: Femer
LinaVL
ne: 05-10-2005, 23:24:32
Cila nga Misset Shqiptare ne vite ju pelqen me shume?

Valbona Selimllari 1992


Sidorela Kola 1993  (Nuk gjeta dot fot te sai me falni. :) )

Monika Zguro 1995


Hygerta Sako 1996


Aldona Elezi 1998


Venera Mustafa 1999


Gentiana Ramadani  2000


Anisa Kaspri 2001


Denisa Kola 2002


Agnes Vuthai 2003


Elirida Mema 2005

 • Postime: 213
 • Gjinia: Femer
ParisNOTheHilton
#1 ne: 05-10-2005, 23:43:20
mua gjithmone me kane pelqyer tre te parat...
Valbona Selimllari
Monika Zguro
Hygerta Sako (kjo me shume faktikisht)

 • Postime: 2218
 • Gjinia: Femer
LinaVL
#2 ne: 05-10-2005, 23:57:45
mua gjithmone me kane pelqyer tre te parat...
Valbona Selimllari
Monika Zguro
Hygerta Sako (kjo me shume faktikisht)


Edhe un te njejtin mendim me ty kam.
Por Valbona per mua ka qen, eshte edhe do jet e mir.

 • Postime: 213
 • Gjinia: Femer
ParisNOTheHilton
#3 ne: 06-10-2005, 21:30:40
Valbona ka qen dhe mbetet akoma e mire. po hygerta ka qene me embel, dhe do te doja te dija se ku behet sot

 • Postime: 1400
 • Gjinia: Mashkull
CTS
#4 ne: 06-10-2005, 21:48:10
Edhe per mua, Missi i pare qe mbahet mend nga te gjithe dhe qe do jete gjithmone Miss, eshte Valbona Selimllari. Eshte shume kinge dhe akoma eshte femer fisnike dhe bukurine e ka akoma te fresket.

 • Postime: 213
 • Gjinia: Femer
ParisNOTheHilton
#5 ne: 06-10-2005, 22:56:00
shifni ket foton e Valbona Selimllarit-si llokum esht akoma

 • Postime: 2218
 • Gjinia: Femer
LinaVL
#6 ne: 07-10-2005, 16:36:34
Si kukull eshte.  :)

 • Postime: 5949
SmiLey
#7 ne: 09-10-2005, 10:13:24
Nga te gjitha miset ne vite gjithmone me ka pelqyer dhe vazhdon te me pelqej MONIKA ZGURO!
Eshte me finese e shume fisnike si femer, ka nje bukuri tamam si nje top-modele! Ka gjatesi, ka cdo gje ne proporcion te drejte... dhe tipare mjaft te rregullta e te bukura ;)

Ndersa pas saj, do te vija Agnesa Vuthaj :)

Kaq jane ato qe me pelqejne me te vertete ;-)


p.s., Valbona Selimllari eshte e mire, por s'mund t'i them me e bukura ne te gjitha. Hunda e saj s'me pelqen... gjithashtu dhe kur flet, mimika e fytyres s'me terheq (?)

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#8 ne: 11-10-2005, 06:41:20
Per mua , Misset Shqiptare me te bukura jane :

1. Hygerta Sako

2. Agnesa  Vuthaj 

[attachment[/attachment]
« Editimi i fundit: 11-10-2005, 12:17:20 nga Prishtinasja »

 • Postime: 7017
 • Gjinia: Femer
erlehta
#9 ne: 11-10-2005, 06:47:12
Nga te gjitha miset ne vite gjithmone me ka pelqyer dhe vazhdon te me pelqej MONIKA ZGURO!
Eshte me finese e shume fisnike si femer, ka nje bukuri tamam si nje top-modele! Ka gjatesi, ka cdo gje ne proporcion te drejte... dhe tipare mjaft te rregullta e te bukura ;)

Ndersa pas saj, do te vija Agnesa Vuthaj :)

Kaq jane ato qe me pelqejne me te vertete ;-)


p.s., Valbona Selimllari eshte e mire, por s'mund t'i them me e bukura ne te gjitha. Hunda e saj s'me pelqen... gjithashtu dhe kur flet, mimika e fytyres s'me terheq (?)

Edhe mua me pelqen me shume Monika Zguro.

 • Postime: 257
 • Gjinia: Mashkull
Capricon
#10 ne: 11-10-2005, 06:49:20


 Mua nuk ka miss qe nuk me pelqen se te gjitha jane te mira.

 respekt

 • Postime: 3712
 • Gjinia: Femer
Elektra
#11 ne: 11-10-2005, 07:01:06
1.Agnesa Vuthaj
2.Hygerta Sako
3.Valbona Selimllari

 • Postime: 257
 • Gjinia: Mashkull
Capricon
#12 ne: 11-10-2005, 07:13:49
 

  Por me se shumti Hygerta Sako.

 respekt

 • Postime: 27105
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#13 ne: 11-10-2005, 07:25:12
Per mua Enkeleda Bargjo

 • Postime: 370
 • Gjinia: Femer
Isra
#14 ne: 11-10-2005, 07:48:26
per mua eshet Misi i pare, Bobi;)
pastaj me pelqen shume dhe Agnes Vuthaj, eshte si rrush, por dhe anisa Kospiri

 • Postime: 213
 • Gjinia: Femer
ParisNOTheHilton
#15 ne: 11-10-2005, 23:28:56
agnesa mua me pelqen vetem kur del ne fotografi profesionale, se pa tualet e pa gje, she could be the girl next door... dhe shume fotografi qe tregohen te saj jane te tilla... Ne foto te tjera qe e kam pare,shume  thjesht, nuk me duket si dicka e bukur no matter what.... nuk me prishet qejfi edhe nese beni replika, jane te miresepritura
 :pafshim

 • Postime: 370
 • Gjinia: Femer
Isra
#16 ne: 12-10-2005, 02:15:44
sigurisht qe ti ke mendimin tend paris, dhe e respektoj, por nje fjale e urte thote: fshati qe duket sdo kallauz", keshtu eshte dhe puna me agnesen, eshte bukuri qe vihet re edhe nga larg, pastaj varet dhe nga kendveshtrimi i se bukures, c'kupton me nocionin 'e bukur'.
per mua nje femer e bukur eshte kur i ka te gjitha tipare te bukura dhe ne harmoni me njera-tjetren, syte, buzet, buzeqeshja, goja, hunda, floket, forma e kokes dhe me pas trupi..
Agnesa i ploteson keto kushte te qenit e bukur dhe per mua eshte bukuri qe flet shume edhe sikur te jete pa tualet...

 • Postime: 213
 • Gjinia: Femer
ParisNOTheHilton
#17 ne: 13-10-2005, 17:34:27
Isra, edhe ti e the vete, varet se nga cfare kendveshtrimi e shef dicka qe quhet e bukur. Agnesa eshte e mire, ajo as qe diskutohet, por ne krahasim me keto te tjerat, nuk me pelqen dhe aq shume. kam pare ne internet, shko ne google, images, dhe emri i saj do te te njerre tek shume fotografi. te vetmet e bukura jane ato qe ka bere tek Z. Berisha (professional), dhe ne Miss Universe. ndersa te tjerat....! ket doja me thene une, dhe ne Miss Universe une s'mbaj mend qe ajo te ket fituar ndonje gje, dicka qe ka ndodhur perpara me miset shqiptare, gjithmone ku kan konkuruar kan fituar. Agnesen une me teper e shof si aktore, she should give it a try...peace out

 • Postime: 213
 • Gjinia: Femer
ParisNOTheHilton
#18 ne: 27-10-2005, 23:10:24
Foto e Hygerta Sako (Miss Albania 1996)

[attachment[/attachment]

 • Postime: 213
 • Gjinia: Femer
ParisNOTheHilton
#19 ne: 27-10-2005, 23:13:50
Hygerta perseri.....

[attachment[/attachment]
Capkenja
#20 ne: 17-11-2005, 10:54:04
Valbona Selimllari,femer qe nuk  e humbi asnjehere bukurine.Ajo ka bukuri shpirterore dhe kjo i jep akoma me shume  vlera ne bukurine e saj,eshte shume e thjeshte

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#21 ne: 23-11-2005, 08:20:06
Ja, sa simpatike qe eshte "Hygerta Sako " !!!!!!!  :)
« Editimi i fundit: 23-11-2005, 09:23:27 nga Prishtinasja »

 • Postime: 126
Butrina
#22 ne: 25-11-2005, 05:40:16
1 Hygerta Sako

2 Agnesa Vuthaj

 • Postime: 1107
 • Gjinia: Femer
Borebardha
#23 ne: 08-12-2005, 12:33:47
Hygerta Sako 1996 :puth

 • Postime: 822
 • Gjinia: Femer
ProudToBeAlbanian
#24 ne: 12-12-2005, 16:02:26
maman e zguros e kam pasur mesuase muzike  :) ishte mesuese shume e mire monika i ngjan shume