×

Tema të Ndryshme

Forumisti Llafazan - Edicioni i katërt

Nisur nga Syrgjyn  | Postimi i fundit nga Syrgjyn    « 1 2 3 4 5 6 ... 10 » · 230 · 4276

MOVED: 10 gabimet e mashkujve

Nisur nga Syrgjyn  | Postimi i fundit nga Syrgjyn    · 0 · 512

Gazeta "Kërkoj burrë"

Nisur nga Capkenja  | Postimi i fundit nga Capkenja    « 1 2 3 4 5 6 ... 18 » · 425 · 2642

Përse Rama ka të drejtë

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga walter    · 9 · 350

~Microsoft $ Microsoft~

Nisur nga a1  | Postimi i fundit nga memeti    « 1 2 3 4 5 6 » · 125 · 1511

Si ta hekim krizen psikike

Nisur nga arbias  | Postimi i fundit nga arbias    · 8 · 1891

Zgjedhjet me “sy mbyllur”

Nisur nga Genty  | Postimi i fundit nga walter    · 7 · 241

Zoti i do Shqiptaret

Nisur nga Donik  | Postimi i fundit nga walter    · 2 · 151

Incidenti shqiptaro - anglez!

Nisur nga erlehta  | Postimi i fundit nga walter    · 2 · 141

Gjumi dimeror shpeton japonezin!

Nisur nga erlehta  | Postimi i fundit nga erlehta    · 0 · 1427

Elbasani,Tirana dhe Dinamo ne kupat e Evropes!

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga Capkenja    · 24 · 180

Kerkoj Valle me Daulle

Nisur nga Ali72  | Postimi i fundit nga Charlie    · 2 · 143

Masakra e Cerrikut

Nisur nga CrYsTaL TeaRs  | Postimi i fundit nga Berni    · 3 · 2237

Goca....... e gjeta!!! :D

Nisur nga Vogelushja Korcare  | Postimi i fundit nga Capkenja    « 1 2 3 4 5 6 » · 144 · 626

MOVED: ZeriYt == GoogleAdsense

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 483

Sheeeet...ketu urdherojne femrat.Burra binduni se.....

Nisur nga guest11984  | Postimi i fundit nga wiliams    « 1 2 3 4 5 6 ... 12 » · 287 · 1096

Capkenja u diplomua cfare do ti blini dhurate ?

Nisur nga Capkenja  | Postimi i fundit nga wiliams    « 1 2 3 » · 52 · 997

Mos harroni ! UCK 't

Nisur nga arbias  | Postimi i fundit nga arbias    · 1 · 650

Numri i kembes dhe nr i ....?

Nisur nga Vogelushja Korcare  | Postimi i fundit nga futjakot    « 1 2 3 » · 67 · 582

MOVED: E dashur, je e kënaqur?

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga Berni    · 0 · 512

Si te mbani mend emrat e njerèzve

Nisur nga arbias  | Postimi i fundit nga arbias    · 0 · 1006

C fare mendoni ju per shoqerine?

Nisur nga durrsaku  | Postimi i fundit nga Capkenja    · 6 · 1566

E gjeni dot me ke fola une ne tel ?

Nisur nga Capkenja  | Postimi i fundit nga Lisa    « 1 2 3 » · 51 · 424

Komisariati i policise. :D

Nisur nga Vogelushja Korcare  | Postimi i fundit nga SteriOtipi B    « 1 2 3 4 5 6 ... 11 » · 252 · 972

Papa Bendedikti i XVI ofendon Myslimanet !

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga Bekimi    « 1 2 3 4 5 » · 107 · 2703

Chatistat dhe chatistet

Nisur nga futjakot  | Postimi i fundit nga Lefter    · 14 · 260