AMA dhe AKEP mbyll disa webfaqe me kerkese te Ermal Mamaqit - Tema Interesante

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

AMA dhe AKEP mbyll disa webfaqe me kerkese te Ermal Mamaqit

AMA dhe AKEP mbyll disa webfaqe me kerkese te Ermal Mamaqit

· 6 · 761

 • Postime: 28238
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 20-04-2020, 19:38:52
Pas vendimit per mbylljen e portaleve pornografike AMA dhe AKEP ka marre nje tjeter vendim per te mbyllur nje numer faqesh per shkak te piraterise vendim ky qe ka ngjallur po ashtu shume diskutim. Meposhte lista e faqeve bllokuara ne Shqiperi per shkak se kane shperndare dy filmat e prodhuar nga Ermal Mamaqi.
 

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#1 ne: 21-04-2020, 13:35:36
O Mamiq, eshte e veshtire ta mbyllesh praterine sot :D

 • Postime: 3259
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 21-04-2020, 21:13:53
@Charlie përderisa ka atë të gjatin mbas , e Ben me të qeshur! Une jame pro piraterisë dhe kontriboje në këtë aspekt!

 • Postime: 28238
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 21-04-2020, 23:30:22
Reagimi i Ermalit per kete ceshtje

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#4 ne: 28-04-2020, 16:12:43
@Charlie përderisa ka atë të gjatin mbas , e Ben me të qeshur! Une jame pro piraterisë dhe kontriboje në këtë aspekt!

Ka shume njerez qe ia hedhin edhe ketij edhe atij te gjatit :D Ti ja mbyll nje, ai e hap tjetren. Sa here ka ndodhe me kete "filma24.me" dhe prap mbijeton vetem domain-i ju ndryshon.

 • Postime: 1113
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 29-04-2020, 11:54:39
Ka shume njerez qe ia hedhin edhe ketij edhe atij te gjatit :D Ti ja mbyll nje, ai e hap tjetren. Sa here ka ndodhe me kete "filma24.me" dhe prap mbijeton vetem domain-i ju ndryshon.
Le te flasim drejte tani. Mire ka bere edhe une po te isha ne vendin e tij njesoj do veproja. Te behemi to logjikshem dhe te vlerësojmë punen e tjetrit.

Temat e fundit