×

AMA dhe AKEP mbyll disa webfaqe me kerkese te Ermal Mamaqit

AMA dhe AKEP mbyll disa webfaqe me kerkese te Ermal Mamaqit

· 6 · 274

  • Postime: 26499
  • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 20-04-2020, 19:38:52
Pas vendimit per mbylljen e portaleve pornografike AMA dhe AKEP ka marre nje tjeter vendim per te mbyllur nje numer faqesh per shkak te piraterise vendim ky qe ka ngjallur po ashtu shume diskutim. Meposhte lista e faqeve bllokuara ne Shqiperi per shkak se kane shperndare dy filmat e prodhuar nga Ermal Mamaqi.
 

  • Postime: 4261
Charlie
#1 ne: 21-04-2020, 13:35:36
O Mamiq, eshte e veshtire ta mbyllesh praterine sot :D

  • Postime: 3250
  • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#2 ne: 21-04-2020, 21:13:53
@Charlie përderisa ka atë të gjatin mbas , e Ben me të qeshur! Une jame pro piraterisë dhe kontriboje në këtë aspekt!

  • Postime: 26499
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#3 ne: 21-04-2020, 23:30:22
Reagimi i Ermalit per kete ceshtje

  • Postime: 4261
Charlie
#4 ne: 28-04-2020, 16:12:43
@Charlie përderisa ka atë të gjatin mbas , e Ben me të qeshur! Une jame pro piraterisë dhe kontriboje në këtë aspekt!

Ka shume njerez qe ia hedhin edhe ketij edhe atij te gjatit :D Ti ja mbyll nje, ai e hap tjetren. Sa here ka ndodhe me kete "filma24.me" dhe prap mbijeton vetem domain-i ju ndryshon.

  • Postime: 1104
  • Gjinia: Mashkull
Poshnjari
#5 ne: 29-04-2020, 11:54:39
Ka shume njerez qe ia hedhin edhe ketij edhe atij te gjatit :D Ti ja mbyll nje, ai e hap tjetren. Sa here ka ndodhe me kete "filma24.me" dhe prap mbijeton vetem domain-i ju ndryshon.
Le te flasim drejte tani. Mire ka bere edhe une po te isha ne vendin e tij njesoj do veproja. Te behemi to logjikshem dhe te vlerësojmë punen e tjetrit.
 

Disa pyetje per faktorin nderkombetar

Nisur nga M A XRubrika Aktualiteti

Postimi i fundit 25-05-2020, 21:46:29
nga M A X
Ermal Meta (info, foto, video)

Nisur nga M A XRubrika Vipat Shqiptare

Postimi i fundit 22-04-2020, 23:22:11
nga M A X
Ermal Peci (info, foto, video)

Nisur nga M A XRubrika Vipat Shqiptare

Postimi i fundit 22-04-2020, 23:13:30
nga M A X
AKEP urdhëron kompanitë e internetit: Bllokoni faqet me përmbajtje pornografike

Nisur nga M A XRubrika Mix

Postimi i fundit 20-04-2020, 18:23:18
nga SteriOtipi B
Si shkruhet nje Kerkese?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 23-04-2020, 18:24:29
nga M A X